Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Lady Pank zagra dla synka Palikota

Utworzony przez Koleś, 6 października 2007 o 23:38
.... a dla mojego syna zagra Metallica....To co robi Palikot to snobizm i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Większe poparcie uzyskałby w wyborach, gdyby te pieniądze wydałby na bardziej zbożny cel.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
On wie, ze lud spragniony igrzysk.Zreszta zrobi ludowi zabawe za jego wlasne pieniadze bo jak wiecie koszty kampani sa pozniej refundowane z pieniedzy podatnikow ;)
0
Przepraszam uprzejmie- Czy p.Janek B. pokaże to co ja tak bardzo lubię...
0
to nie jest część kampanii przecież na swoje urodziny też sprawił nam koncert na globusie... a kampanii w tedy nie było. 2 jeśli to nie część kAMPANII TO NIE MOŻE WPUŚCIĆ ICH W KOSZTY I STARAĆ SIĘ O ZWROT PIENIĘDZY... A POZA TYM NAWET DIETY POSELSKIEJ ODMÓWIŁ PRZYJMOWANIA.
0
diety moze i odmowil, ale "odmowil" rowniez (sobie) pojawiania sie w sejmie, ale juz w mediach to wrecz przeciwnie. znasz statystyki jego (nie)obecnosci w sejmie? a ja znam. pozdrawiam slepego idiote dajacego sie wpuscic w wazelinke palikota
0
to będzie chyba ich ostatni koncert,ciekawe czy znowu będą naćpani -jeszcze niech olka wezmą do składu-
0
A dla Lublina coś zrobił oprócz machania wibratorem ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: