Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Lady Pank zagra dla synka Palikota

Utworzony przez Koleś, 6 października 2007 r. o 23:38
.... a dla mojego syna zagra Metallica....To co robi Palikot to snobizm i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Większe poparcie uzyskałby w wyborach, gdyby te pieniądze wydałby na bardziej zbożny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On wie, ze lud spragniony igrzysk.Zreszta zrobi ludowi zabawe za jego wlasne pieniadze bo jak wiecie koszty kampani sa pozniej refundowane z pieniedzy podatnikow ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam uprzejmie- Czy p.Janek B. pokaże to co ja tak bardzo lubię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest część kampanii przecież na swoje urodziny też sprawił nam koncert na globusie... a kampanii w tedy nie było. 2 jeśli to nie część kAMPANII TO NIE MOŻE WPUŚCIĆ ICH W KOSZTY I STARAĆ SIĘ O ZWROT PIENIĘDZY... A POZA TYM NAWET DIETY POSELSKIEJ ODMÓWIŁ PRZYJMOWANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diety moze i odmowil, ale "odmowil" rowniez (sobie) pojawiania sie w sejmie, ale juz w mediach to wrecz przeciwnie. znasz statystyki jego (nie)obecnosci w sejmie? a ja znam. pozdrawiam slepego idiote dajacego sie wpuscic w wazelinke palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie chyba ich ostatni koncert,ciekawe czy znowu będą naćpani -jeszcze niech olka wezmą do składu-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla Lublina coś zrobił oprócz machania wibratorem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...