Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Lublinianin zatrzymany na zlecenie austriackiej policji

Utworzony przez PAVEL, 18 marca 2008 o 15:20
Niech sobie go biorą, możemy dorzucić jeszcze kilku popaprańców tego typu. Niech biorą też dresiarzy w pakiecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech ciebie tak złapią popaprńcu... a wogle jak coś piszecie to chociaż prawde .. !!!!
0
co to za ćwierć inteligent sie tam wypowiadał..? jakiś paweł chyba !! ty ćwoku jak nie znasz sprawy do końca to nie udzielaj sie społecznie !!!!! /:/:/:/:/:/
0
Ja nie kradnę, mnie nie muszą łapać. Tego gościa wsadzą, posiedzi sobie to może zmądrzeje.
0
Ty deb***u..........zebys tak ty sobie posiedzial....zastanow sie co piszesz idioto
0
Ty deb***u.....zastanow sie co piszesz bo gowno wiesz na ten temat idioto!
0
Jak już powiedziałem, za niewinność nikt nie siedzi. Chyba tatusia zamykają, że taki wrzask się podniósł. Trzeba będzie się wziąć do uczciwej pracy a nie okradać innych.
0
A Tobie Pawełku zycie nie miłe? Że piszesz o udziach których nie znasz! Stul dziub i siedź cicho jak mysz pod miotłą!
0
Ale ładny pan, w życiu nie uwierzę że mógł coś ukraść
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: