Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Lublinianin zatrzymany na zlecenie austriackiej policji

Utworzony przez PAVEL, 18 marca 2008 r. o 15:20
Niech sobie go biorą, możemy dorzucić jeszcze kilku popaprańców tego typu. Niech biorą też dresiarzy w pakiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ciebie tak złapią popaprńcu... a wogle jak coś piszecie to chociaż prawde .. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za ćwierć inteligent sie tam wypowiadał..? jakiś paweł chyba !! ty ćwoku jak nie znasz sprawy do końca to nie udzielaj sie społecznie !!!!! /:/:/:/:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie kradnę, mnie nie muszą łapać. Tego gościa wsadzą, posiedzi sobie to może zmądrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty deb***u..........zebys tak ty sobie posiedzial....zastanow sie co piszesz idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty deb***u.....zastanow sie co piszesz bo gowno wiesz na ten temat idioto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już powiedziałem, za niewinność nikt nie siedzi. Chyba tatusia zamykają, że taki wrzask się podniósł. Trzeba będzie się wziąć do uczciwej pracy a nie okradać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tobie Pawełku zycie nie miłe? Że piszesz o udziach których nie znasz! Stul dziub i siedź cicho jak mysz pod miotłą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ładny pan, w życiu nie uwierzę że mógł coś ukraść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...