Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Ludowcy wzięli Agencję Rynku Rolnego

Utworzony przez barbapapa, 7 maja 2008 r. o 05:40
to się chłopaki po obsadzali na stołkach mam nadzieję, że nie na długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wieki wieków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OT MAŁADCY! - jak mawiają Rosjanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tach chcieli wyborcy na lubelszczyźnie, a mogli się zastanowic bo lubelszczyzna będzie biedna póki będzie zielona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jeszcze dodać że kolega p. Smolarza były niedoszły radny sejmiku, obecny godny pożałowania starosta p. Starownik wpycha się do giełdy w Elizówce. Coraz mniejsze się stają koryta dla "zielonej hołoty". Wszystko to dzięki PO i głupocie wyborców. Gratulacje dla bezmuzgów którzy za mamrota oddali głos na zielonych. Oni napychają sobie portwele a wy nie macie nawet teraz na piwko i fajeczkę. Życzę zdrowia fizycznego bo z psychicznym już dawno nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja "kończyna". wybór BABCI GIENI na stołek wojewody to dopiero "zielony obciach". a biedny HENIO S. tak płakał tak skamlał że go odsunięto a tu koledzy mu podarowali ciepły stołeczek w Warszawce. SUPER WYPAS JA TEŻ CHCĘ DO PSL. napcham kieszenie za wszystkie czasy. pozdro dla wszystkich KOŃCZYNIARZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy się dziwicie kończynka zawsze na wiosne wypuszcza listki. czy ktoś zauważył jak zieloni po cichu zajmują stołki. to największa plaga lubelszczyzny. wieksza od stonki na której ponoć się nasze chłopki znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...