Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Motocyklista zderzył się z volkswagenem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2017 o 09:46 Powrót do artykułu
Zamówię sobie naklejkę na auto z napisem KIEROWCO! PATRZ W LUSTERKA I UWAŻAJ NA DEBILI NA MOTOCYKLACH! ONI MAJĄ INNYCH W D.... , JEŻDŻĄ SLALOMEM MIĘDZY AUTAMI, MAJĄ W D.... KIERUNKI PASÓW RUCHU I PODWÓJNE CIĄGŁE. DO TEGO UWAŻAJĄ ŻE WSZYSCY POWINNI NA NICH UWAŻAĆ. Dziękuję za wypowiedź.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
MOTOCYKLISTA BARDZO POWOLI JECHAŁ. WIDZIAŁEM I SŁYSZAŁEM... ;-) ALE W SUMIE TO NIE ON WYMUSIŁ.. .
0
oddaj prawo jazdy do czipsów pajacu. Motocykl ma prawo jechać między pasami
0
Szkoda samochodu.
0
Typowy lewoskręt. Miszczo z wieśwagena najwyraźniej albo nie zauważył motocykla albo jest typowym Wolakiem 500+, który zawsze stosuje wolacką regułę - "zmieścisz się, śmiało!"
0
"oddaj prawo jazdy do czipsów pajacu. Motocykl ma prawo jechać między pasami " Zapewne omijać oczekujących przed światłami też można i jeździć prosto z pasa do skrętu np. w prawo? A pajaca to sobie w rozporku znajdź.
0
no właśnie oczekujących przed światłami może,a co do jazdy z pasa nie wtym kierunku co wskauje to przeważnie robią to takie ciołki jak ty w puszkach.
0
Do ,,wardy" niech jeźdzą ,,między pasami" - raczej chodzi ci o linie ciągłe przed skrzyżowaniem ale to jest prosta droga na cmentarz. Wiadomo motocykilści najczęściej mają przepisy w nosie i nie zostawiają sobie marginesu na błędy swoje i innych.
0
Szkoda auta, idioci powinni drzewa wyłapywać, ci w autach też
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: