Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Napastnik Motoru na testach w Piaście Gliwice

Utworzony przez zofia, 20 czerwca 2008 r. o 21:42
pewnie cala druzyna odejdzie w przed jesienia. i ch*** bity w posadzke bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I chu..j koczonowi w du..pę sprzedawczyk je...bany ale z tego cow eim to został ukarany przez klub bo olał sobie wszytsko i po cichu sper..lił do Piasta. koczon chu...j Ci na imie koczon chu.....j, ci na imię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby jak oni maja go karac, i tak mu pewnie nie placa od roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem wypowiedź koczona na 90 minut. Wstyd i żenada. Nie sr..a się do własnego gniazda! Może Motorek jest biedny ale awans uzyskał na boisku i nikt do Wrocka nie jeździł w odróżnieniu od gostków z Piasta. Nie wiem jak koczon ale wiem, że reszta chłopaków miała całą kasę zaległą wypłaconą. Myślę też, że utrzymanie w lidze zapewniła cała drużyna a nie koczon, który w tym czasie przestał strzelać bramki bo grał namiętnie na sts-ach a więc Piastowi gratulujemy koczona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez Koczon to stypendysta Prezydenta miasta Lublina! Po co dawać stypendia piłkarzom, jak oni uciekają do innych klubów. Zabrac wszystkim innym zawodnikom Motoru i dac na spr czy na motocross o zuzlu juz nie mówiąc. Rozwiązac cała nożna a Motor w szczególności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...