Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Obchody 28 rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych

Utworzony przez gs, 29 sierpnia 2008 o 18:27
Ciekawe czy będzie 5 brygada???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KULawy IDEAŁ: Szum wokół rocznicy się robi niczym łomotanie skrzydłami ducha świętego latajacego gdzieś.... Jaką rolę odgrał kosciół błogosławiąc wszystkim? Wszystkim oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW obrzucając go od samego początku wulgaryzmami płynącymi z ust głoszących slowo boże. Ważną rolę w świetym rozpier...olniku KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW odegrał KUL, bo KULawych naukowców też trzepało na wieść o KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW. Groźby spełniło duchowieństwo po upływie 14 lat (1994 r.) fundujac nocne, bandyckie napady znajomych ksieży na mieszkania i rodziny KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW wprowadzając zakaz opalania bunków zima i wymrozili nawet małe dzieci. W samym Lublinie szybko zmarł Organista z katedry - nazwisko miał na J..., oprócz niego szybko też zmarł sam Załozciel Związku CHOBOT - organista z Wrocławia. Do chwili obecnej nie oddał kler kradzionych listów uniemożliwiając wten sposób organizację Związku - może to zrobić przekazujac je jako relikwie do CENTRUM SOLIDARNOSĆI... To tylko częś prawdy bożej o Zwiazku, który obecnie prowadzi w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY. Samemu zaś naczelnemu katedralnemu z Lublina i zcałej reszcie duchowieństwa KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW proponuje wszystkich błogosławić z rękami w kieszeniach - żaden nie ma czystych rąk! A jak w takim układzie będzie wyglądał znak pokoju?... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: