Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Obrońcy zwierząt przypilnują kary dla oprawców szczeniaka

Utworzony przez Metalophil, 10 lipca 2008 r. o 19:12
Szkoda że w naszym kraju nie obowiązuje zasada "oko za oko, ząb za ząb". Tych zbrodniarzy powinno spotkać dokładnie to samo co oni zrobili temu szc zeniaczkowi! Powinno się tych morderców oblać benzyną, podpalić i kopać tak, żeby poczuli się jak ten piesek, którego zakatowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że sa ludzie. którzy będa walczyc o karę dla tych gnoi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze napisał:
Dobrze, że sa ludzie. którzy będa walczyc o karę dla tych gnoi!!!
Zgadzam się, tyle tylko że oni by na to zasłużyli, ten biedny piesek nie.... (((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co ten szczeniak im zrobił, że oni go zabili... Komu szkodzi kilkutygodniowy szczeniak ?! Pomagam w schronisku dla zwierząt i spotkałam się już ze złym podejściem do zwierząt, czy zaniedbaniem, a nawet pozostawionym psiakiem w lesie, ale ten przypadek jest po prostu wstrząsający! Dlaczego oni muszą być tak walnięci ?! Kto ich wychował ?! Przecież oni są chorzy! Do psychiatryka z nimi i tyle! Gówniarzy nikt nie nauczył szacunku do zwierząt... Mam nadzieję, że ich kiedyś coś takiego spotka i zobaczą co biedakowi zrobili ! Denerwują mnie tacy ludzie! Przepraszam za wyzwiska, lecz po prostu nie mogę uwierzyć, że takie coś się zdarzyło. pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!? Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd Rodzinny i dla Nieletnich to szopka. Nadzór kuratora dostaną i tyle. Śmiechu warte! Jestem za tym, żeby ich dosięgnęłą najsurowsza kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!? Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!
Zaczyna się od psa, to jest początek, potem zabijają ludzi, pomyśl, zanim skomentujesz. Przecież nikt ci nie zabrania zajmować się głodnymi dziećmi, możesz nawet na misję jechać do Afryki, jest tyle organizacji w tym temacie, ciekawe, czy ich wspierasz, wątpię bardzo, bo jak ktoś pisze takie komentarze... człwowiek, na którym bestailstwo nie robi wrażenia musi być niedobry, jak nie lubi zwierząt to i ludzi, nic nie robi, a się wymądrza. A tak na marginesie, nikt tutaj nie twierdzi, że zwierzaki są ważniejsze od ludzi. Szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowana tym, jak człowiek może w taki sposób znęcać się nad małym szczeniakiem, a potem go poprostu spalić! Tacy młodzi ludzie wyrosną później na morderców już nie zwierząt, ale ludzi, więc trzeba ich surowo ukarać. Napiszcie też o wyrzucaniu, a raczej wywożeniu psów, bo ludziom stały się zbędne w czasie wakacji. Psy są porzucane, błąkają się i są skazane na śmierć. Zwierzę bez pomocy człowieka nie istnieje!! Może ludzie w końcu zmądrzeją... bo nie wiem czy chcieliby znaleźć się na miejscu bezbronnych zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!? Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!
Szlak mnie trafia, gdy czytam takie komentarze. ZERO MYŚLENIA, ZERO LOGIKI. Jest mnóstwo ludzi, którzy nie pomagają NIKOMU, trwoniąc ciężkie pieniądze na pier.... (samochody, wille, ciuchy etc. - co roku najnowsze modele), bo przecież muszą dbać o prestiż i "żyć na odpowiednim poziomie" - takich nikt się nie czepia. Zresztą, jeśli robią to za własne pieniądze, mają do tego prawo. Ale jeśli ktoś, angażując własny czas i pieniądze pomaga AKURAT ZWIERZAKOM, to zaraz pojawia się chórek oburzonych, którzy roszczących sobie prawo do podpowiadania komu można pomagać, a komu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!? Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?![/quote] [quote name='Zakościelny' post='35894' date='12.07.2008, 15:13']Zaczyna się od psa, to jest początek, potem zabijają ludzi, pomyśl, zanim skomentujesz. Przecież nikt ci nie zabrania zajmować się głodnymi dziećmi, możesz nawet na misję jechać do Afryki, jest tyle organizacji w tym temacie, ciekawe, czy ich wspierasz, wątpię bardzo, bo jak ktoś pisze takie komentarze... człwowiek, na którym bestailstwo nie robi wrażenia musi być niedobry, jak nie lubi zwierząt to i ludzi, nic nie robi, a się wymądrza. A tak na marginesie, nikt tutaj nie twierdzi, że zwierzaki są ważniejsze od ludzi. Szkoda gadać.
Po pierwsze to zwierzę ma wieksze prawo do życia niz człowiek. Po drugie jak ie chcesz pomóc to czemu tutaj wchodzisz?? Jesli sam nie chcesz pomagać to nie krytykuj za to innych. Jak chcesz to idź ludziom pomagaj a się tu nie udzielaj. Po trzecie dla ludzi jest juz wytarczajaco duzo organzacji, a dla zwierząt w ogóle(a przynajmniej w TV). Właczysz polsat, TVN i co widzisz?? Fundacje fundacje i fundacje tylko, że zadna dla zwierząt - wszytkie dla ludzi. Więc ty tu nie narzekaj na brak pomocy ludziom, bo jest jej aż nad to. A do Zakościelnego - mów za siebie. Ja twierdzę, że zwierzaki sa wazniejsze od ludzi więc nie rozumiem słowa 'nikt'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kocham zwierzęta, ludzie powinni im być zawsze wdzięczni, tak wiele im zawdzięczamy, wystarczy pomyśleć, uważam, że są lepsze od nas. Pozdrawiam miłośników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto artykuł ze strony TOZ: "W związku ze zwolnieniem do domów trzech nastolatków, którzy w bestialski sposób zamordowali szczeniaka Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce wystosowało pismo do Ministra Sprawiedliwości o nadzór nad tą sprawą, a także wyciągnięcie konsekwencji wobec sędziego, który zwolnił nastolatków z aresztu. Jesteśmy zbulwersowani zachowaniem Sądu i nasuwają się nam pytania: dlaczego zwalnia się przestępców do domu? czy rodziny małoletnich są wydolne wychowawczo? czy śmierć szczeniaka w męczarniach nie zasługuje zdaniem Sądu na karę? czy nadal znęcanie się nad zwierzętami jest uważane przez wymiar sprawiedliwości za niską szkodliwość społeczną? Głęboko wierzymy, że Minister Sprawiedliwości wsłuchując się w głos ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny podejmie się nadzoru nad tą bulwersującą sprawą. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w tej sprawie i czekamy na dalsze głosy poparcia, im więcej ludzi przemówi w imieniu zwierząt tym głośniejszy będzie sprzeciw wobec okrucieństwu wobec zwierząt i ludzi." TEKST PONIŻEJ SKOPIUJ I WKLEJ DO MAILA, PRZEREDAGUJ ODPOWIEDNIE SŁOWA (np. obywatel/ka)PODPISZ IMIENIEM I NAZWISKIEM I WYSLIJ NA ADRES: toz@toz.pl >Mój głos w sprawie decyzji sądu/sprawa spalonego zwierzęcia: Ja, niżej podpisana/y jako obywatel/ka tego kraju wyrażam głęboka gorycz i rozczarowanie z powodu decyzji Sądu Dla Nieletnich w Lublinie w sprawie, która to dotyczyła w zamordowania bestialski sposób bezbronnego zwierzęcia! "Niska szkodliwość czynu..."Czy jest nią zabicie niewinnego stworzenia i rozpowszechnianie nagrań z tego okropnego czynu?! Sąd wydajac taka decyzję przyczynia sie do propagowania podobnych czynów wśród młodych ludzi być może w przyszłości z ofiarami w ludziach...Brak empatii i bezkarność rodzą przyszłych morderców!!!< Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem co bym zrobiła gdyby któryś z nich zrobił tak mojemu ukochanemu zwierzęciu, na pewno bym tego nie popuściła,i nie byłoby to mile.Oglądam wieczorem telekurier na ten temat i prowadzący miał po części racje ale to są nerwy,emocje i może coś zrobić czego później będzie żałował.To było straszne jak ten piesek skomlał gdy oni go podpalili:-(;-(;-(;-(, to jest chore, oni muszą iść do psychiatryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem co bym zrobiła gdyby któryś z nich zrobił tak mojemu ukochanemu zwierzęciu, na pewno bym tego nie popuściła,i nie byłoby to mile.Oglądam wieczorem telekurier na ten temat i prowadzący miał po części racje ale to są nerwy,emocje i może coś zrobić czego później będzie żałował.To było straszne jak ten piesek skomlał gdy oni go podpalili:-(;-(;-(;-(, to jest chore, oni muszą iść do psychiatryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi gnojami trzeba ostro powinno sie ich dojechać i skopać tak jak oni kopali tego psa a najlepiej połamać i sama rękę polać benzyna i podpalić żeby zobaczyli chociasz na ręce jaki to bul na zawsze by mnieli nauczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by był ktoś chętny i posiadał ich adresy to mogę się dołączyć do wpiepszenia tym gnojom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!? Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!
a gdyby ciebie podpalili tak dla rozrwki, to też tak samo byś myślał? Zastanów się i czasami użyj wyobraźni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OlimpWRO napisał:
Jak by był ktoś chętny i posiadał ich adresy to mogę się dołączyć do wpiepszenia tym gnojom.
,,twardziele,, się teraz chowają w domach, bo czują pismo nosem. może poczekajmy na rozprawę 18 sierpnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
,,twardziele,, się teraz chowają w domach, bo czują pismo nosem. może poczekajmy na rozprawę 18 sierpnia.
*13 sierpnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na str.: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Zarząd Główny Warszawa odczytałem (str. 2) Petycję, która ukazała się w tym temacie. Wszyscy Państwo, którzy kochają zwierzęta i chcą je uchronić od tak nieludzkiej krzywdy, mogą wyrazić swoje poparcie w tej sprawie. Pozdrawiają z nad morza wszystkich rodaków rozgoryczeni Polacy czekający na sprawiedliwy wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...