Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Odpowiedzą za podpalenie psa

Utworzony przez Agata, 13 sierpnia 2008 r. o 07:41
Rozprawa rozpocznie się o godz. 10 w sali 207 w sądzie na Wallenroda (za budunkami ZUS na Zana). Kto kocha zwierzęta, kto jest za ukaraniem tych chłopaków, proszę niech przyjdzie pod sąd. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Rozprawa rozpocznie się o godz. 10 w sali 207 w sądzie na Wallenroda (za budunkami ZUS na Zana). Kto kocha zwierzęta, kto jest za ukaraniem tych chłopaków, proszę niech przyjdzie pod sąd. Pozdrawiam
Agatko, tak bardzo mi przykro ,ze nie mogłam (niestety ) być w sądzie,ale cały czas biję się z myślami,co tam się dzisiaj działo.Co zdecydował sąd na temat tych OPRAWCÓW. Szukam jakichkolwiek wiadomości na ten temat i nic nie mogę znależć. Jak możesz napisz mi proszę chociaż w skrócie,co się dzisiaj działo w sądzie i jak zostali Ci BARBARZYŃCY potraktowani....Czekam chociaż na jedno słowo ...Z góry DZIĘKUJĘ>>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmija napisał:
Agatko, tak bardzo mi przykro ,ze nie mogłam (niestety ) być w sądzie,ale cały czas biję się z myślami,co tam się dzisiaj działo.Co zdecydował sąd na temat tych OPRAWCÓW. Szukam jakichkolwiek wiadomości na ten temat i nic nie mogę znależć. Jak możesz napisz mi proszę chociaż w skrócie,co się dzisiaj działo w sądzie i jak zostali Ci BARBARZYŃCY potraktowani....Czekam chociaż na jedno słowo ...Z góry DZIĘKUJĘ>>.
Kasia tkj i ja byłyśmy w sądzie. Gnoje to małe fi***ki, szczękające zębami i chowające się za spódnicami matek, takie małe wyżelowane smrodki, którym aż spodnie furkotały na roztrzęsionych nogach. Byłam pierwsza na miejscu, siedziała tam kobieta z młodym chłopakiem, zapytałam czy to jeden ze sprawców i otrzymałam odpowiedź "Nie, my czekamy do innej sali". KŁAMCZUCHA wyparła się, okłamała mnie. Mamcie były dość agresywne i wulgarne. Zresztą, popatrzcie sobie na zdjęciach. Co do gnoi: NIE BYŁO WIDAĆ ŻADNEJ SKRUCHY, PIOTR D. WYCHODZĄC Z SALI MIAŁ MINĘ GWIAZDORA, WYGLĄDAŁ NA ZACHWYCONEGO CAŁYM SHOW. Obwieszony kablami od mp3, miał wszystko w d... Dopiero później schował twarz na widok kamer i aparatów dziennikarzy - chyba na polecenie matki. Zupełnie pękł gdy @tkj dopadła go i jego matkę na ulicy i obwieściła wszystkim wkoło, że oto ten gnój to właśnie jeden z tych trzech, którzy spalili psa. To tchórz, kozak w stosunku do słabszego, wspaniały zadatek na dorosłego bandytę. To tylko kwestia czasu, jak zrobi to jeszcze raz. Najmłodszy to jeszcze dzieciak, mały, drobny, chudy. Żal mi go. Oby to był jedyny taki błąd w jego życiu. Smutno mi było ze nie przyszliście - tkj pędziła z Warszawy (nawet dostała mandat, po drodze), dziennikarze też na to liczyli. Słowa podzięki dla dziennikarzy DW, Kuriera, TVP Lublin, Radia Lublin, Tok FM, Superexpressu, przybyło ich wielu i czekali 2 godz. na koniec przesłuchania. Mam nadzieję, że dziennikarze DW dalej będą monitorowali tę sprawę. Pozdrawiam Dzięki Kasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...