Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Pamiętamy o papieżu

Utworzony przez jjacek, 17 października 2007 o 06:38
a kto to był ten papierżz to coś "papierzanego" czy "cuś"Aaaa to wasz bożek...............
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O samym JP 2 zapomnieć się nie da - o czym oprócz ArcyŻycińskiego b-pa ingormuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozgormiony, ale tylko pozornie, w roku 1982 i to nawet w Lublinie.Z biegiem czasu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rósł w siłę, w dobie internetu działą w modlitewnej ciszy, a czrna mafia jak dostawała drgawek w roku 1980, tak dostaje po dziś dzień na wieść o Związku.Od początku, i to w Lublinie, KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW okreslany był jako "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA" - normalny tego nie wymyslił. Papież umarł, a wrzód pozostał - czyż to nie cudowne. Cudowniejsze nawet od współczesnego gorejącego krzaczka uwiecznionego telefonem komórkowym w godzinę smierci JP 2 z płomieniem w kształcie samego omawianego. Czy to KULejny CUD, czy tylko zjawisko fizyczne - o tym powinni mówić z UMCS co było powodem takiego ułożenia płomienia - czy przypadkiem nie sprawy cisnienia atmosferycznego. Brnąc dalej, to AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH działająca w internecie z ramienia KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadząca Katedrę SŁOWEM MALOWANE ogłasza konkurs na fotografię płomienia z ognisk i porównywania kształtu z różnymi rzeczami, a cudów będzie od cho---ler---ry.W tym miejscu Rektor ASC ********* ***********, tel.+** *** *** *** przypomina watykańską teorie CUDU: "TO COŚ Z NICZEGO", a od ponad 2000 lat zamieniają JEDNO NA DRUGIE twierdząc, że tu CUD! CUD jest tylko w tym, że tego nikt nie zauważył - nawet JP 2!Ostatnim CUDEM była smierć polskiego Arcybiskupa w Watykanie - byłego więźnia obozu hitlerowskiego. Osobiście Umiłowany Następca - Ojciec Święty Benedykt XVI mógł pomodlić się za tego, któremu się udaaaaało!Jak będzie wyglądał pogrzeb w aktualnej scenerii watykanu? będzie to "NIE-boska KOMEDIA".(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: