Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Piesza zginęła pod kołami

Utworzony przez aqq, 6 kwietnia 2008 o 13:16
TYLKO W TYM JE*** KRAJU PIESI GINA NA PRZEJśCIACH DLA PIESZYCH
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, nigdzie indziej tylko tutaj. ROZUMU!!!
0
Gina bo maja chyba oczy w D*pie!! pieszy taki sam czlowiek jak kierowca!! pieszy zatrzyma ruch w ciagu sekundy a auta nawet z 60 na gidzine na miejscu nie zatrzymasz !! chyba ze sadzisz inaczej to mi odpowiedz umowimy sie to mi to pokarzesz!!
0
Tylko w tym je***ym (żeby podtrzymać konwencję poprzednika) kraju, no, może z wyjątkiem Rosji iinnych krajów wschodnich, ludzie tak bardzo nie szanują życia - swojego i innych. Kierowcy mają obowiązek zatrzymać się przed przejściem dla pieszych. Ale piesi też powinni bacznie się rozglądać. Wielka szkoda dziewczyny, znowu młode życie odeszło bezpowrotnie. Ale wystarczy spojrzeć, jak się piesi zachowują - wychodzą na jezdnię gdzie popadnie, przebiegają na czerwonym, nawet na przejściu wychodzą, nie patrząc na ew. samochody, których nie da się zatrzymać ot tak, czy jedzie przepisowo, czy nie. Tak, czy inaczej, wielka szkoda zycia. I dziewczyny i kierowcy, bo trauma pozostanie mu na całe życie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: