Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Pieszy zginął na przejściu

Utworzony przez mieszkaniec Czechowa, 26 stycznia 2008 r. o 11:24
Kierowca jadący prawym pasem (ok. 21 lat) uderzył z prędkością 130 km/h w pieszego który był na pasach. Samochód jadący lewym pasem zatrzymał się aby pieszy mógł przejśc na drugą stronę. Tak, kierowca był trzezwy ale zdecydowanie bez wyobrażni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Czechowa napisał:
Kierowca jadący prawym pasem (ok. 21 lat) uderzył z prędkością 130 km/h w pieszego który był na pasach. Samochód jadący lewym pasem zatrzymał się aby pieszy mógł przejśc na drugą stronę. Tak, kierowca był trzezwy ale zdecydowanie bez wyobrażni.
koluniu mijasz sie z prawdą a wogule masz prawko ba jak bys mial to wiedział bys ze ten zakret przy predkosci 90-110 km wynosi na parking przy ulicy oratoryjnej a nie znam takiego golfa ktory na tak krotkim odcinku przyspiesza (zakret przejscie ) wiec nie pisz głupot jak nic nie widziales bo ja jakos nie widziałem auta na lewym pasie a mam ladny widok z okna rakurat paliłem fajke w oknie w kuchni wiec po co piszesz głupoty pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę słyszeć przekleństwa pieszych i płacić mandaty, niż zatrzymywać się przed przejściem. Kilkakrotnie zatrzymując się, aby przepuścić ludzi, byłbym sprawcą tragedii. Jadący w tym samym kierunku,sąsiednim pasem, nawet nie myśleli o zatrzymaniu pojazdu, przejeżdżając między uciekającymi pieszymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
koluniu mijasz sie z prawdą a wogule masz prawko ba jak bys mial to wiedział bys ze ten zakret przy predkosci 90-110 km wynosi na parking przy ulicy oratoryjnej a nie znam takiego golfa ktory na tak krotkim odcinku przyspiesza (zakret przejscie ) wiec nie pisz głupot jak nic nie widziales bo ja jakos nie widziałem auta na lewym pasie a mam ladny widok z okna rakurat paliłem fajke w oknie w kuchni wiec po co piszesz głupoty pajacu
Palenie fajki tak jak broda, mędrcem nie czyni, a ortograficznym, wogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...