Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Pijany kierowca busa zatrzymany

Utworzony przez nie jeżdżę busami, 29 maja 2008 o 13:02
I jak tu podróżować busami?!Albo bus zdezelowany,albo kierowca śmierdzi papierosami i czuć od niego pot,albo kierowca nawalony jak stodoła,jeżdżą bardzo niebezpiecznie (uwaga na kraśnickie i parczewskie busy),wyprzedzają na trzeciego,jeżdżą bardzo szybko niejednokrotnie ocierając się o śmierć i zagrażają innym użytkownikom dróg,w większości przypadków te złomy na kołach są przepełnione do gramnic możliwości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może panowie z lubelskiej inspekcji transportu drogowego zamiast czatować na ukraińskich, białoruskich i ukraińskich kierowców tirów zajęli by się kierowcami busów na trasie Kraśnik-Lublin? Ja wiem, że łatwiej sprawdzać wystraszonych obcokrajowców często nie rozumiejących języka polskiego niż narażać się cwaniakom z busów, ale w końcu po coś ta ITD została powołana. Na początku swojej działalności Inspekcja rzeczywiście wypełniała swoje obowiązki ustawowe w stosunku do wszystkich rodzajów przewozów. Obecnie lubelska ITD osiadła na laurach i reaguje wtedy gdy jest donos przewoźnika na przewoźnika (konkurenta) - a gdzie działalność prewencyjna? Koszty działalności ITD rosną (nowe samochody, broń, większe zatrudnienie itd) a efekty - takie jak widać. Większość dotychczasowych wpadek kierowców to zasługa Policji, to po co nam Inspekcja?
0
a miałem firme BP Tour za porządną... jednak u nich trafiła sie czarna owca. Mam nadzieje, że szefostwo coś z tym zrobi
0
niedawno złapano przecież pijaka w MPK Lublin a na PKP to nie ma miesiąca żeby nie zatrzymali pijanego kolejarza. Pod Bełżycami w autobusie PKS pękł resor ze starości. jak tu jeździć PKS, PKP i MPK?
0
Jestem studentką i dosyć często korzystam z usług BP toura, znam tych kierowców i wiem, że można na nich polegać. Cóż czasem znajdzie się ów czarna owieczka, ale nie przekreślam przez to pozostałej reszty. Firma ciągle dba o swoich pasażerów, busy są zadbane (czyste), technicznie sprawdzane - mają zaplecze serwisowe i myjnie. Kierowcy nie są z ogródka, ale z doświadczeniem zawodowym i sądze, że to ich rewanżuje w moich oczach. Incydent smutny, ale na pewno da wszytkim do myslenia. Czasami lepiej nie dopić tego ostatniego kufelka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: