Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > PO usunęła działacza podejrzanego o korupcję

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2008 r. o 19:43
A Czubiński, jego to możecie... Za ciency jesteście lubelacy na kraśnickiego bosa! Kraśnikiem potrząsają kolejne afery, a PO udaje, że nic nie widzi i nie słyszy! Julia Pitera rozlicza burmistrza Kraśnika Niejasne sprawy Piotra Czubińskiego wzięła pod lupę minister Julia Pitera, która zajmuje się zwalczaniem korupcji. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...RASNIK/91574775 I Pitera okaże się za cienka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się Platformie,że trzyma w swoich szeregach Takiego człowieka ja Czubiński.To wielki wrzód,obciach i zakała partii na którą głosowałam.Mam nadzieję, że zobaczę go w kajdankach,bo jemu należy się to bardziej niż kardiochirurgowi Mirosławowi G.Kiedyś czułam do niego odrazę bo mu jechało z ust, a dziś odbieram go jako mistrza hipokryzji i Czarnego Pijaru.Do roboty wymiarze sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelili cieniasa, któremu się zdawało, że może tyle samo kantów robić, co inni, np. w/w działaczoburmistrz...za chudy był...to na takich jak on realizuje się walka z korupcją w myśl zasady:nie dla psa kiełbasa. Wyżej postawionych na drabinie ważności się nie rusza. Do wyższych nie mają zastosowania przepisy dotyczące korupcji. Ci biorą, bo założyli sobie, że się im należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś przypomniał sobie Sawicki ,ze trzeba jeszcze raz jebnąć ten dupę liżący palikotowi parch, PSL go wyrzucił na zbity pysk za nie lojalność to przygarnęła Platforma,CHŁOPIE TY SIĘ MÓDL BO JUŻ NIKT NA TYWOJE BAJKI SIĘ NIE NABIERZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tralala napisał:
Odstrzelili cieniasa, któremu się zdawało, że może tyle samo kantów robić, co inni, np. w/w działaczoburmistrz...za chudy był...to na takich jak on realizuje się walka z korupcją w myśl zasady:nie dla psa kiełbasa. Wyżej postawionych na drabinie ważności się nie rusza. Do wyższych nie mają zastosowania przepisy dotyczące korupcji. Ci biorą, bo założyli sobie, że się im należy!
o KIM MÓWISZ PRZYJEMNIAKU KOGO ODSTRZELILI /JESTEŚ ŚMIESZNY PATAŁACHU / ODSTRZELIŁ GO TYLKO ŚWIR PALIKOT A ON JUŻ CORAZ MNIEJ ZNACZY/ JEGO KOMISJA TO TOTALNA PORAŻKA A PLATFORMA TYLKO TRACI MAJĄC TAKIEGO KRETYNA W SZEREGACH I ZACZĘŁA TO W KOŃCU WIDZIEĆ/ POŻYJEMY ZOBACZYMY OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS WSZYSTKO POKAŻE,ON JEST SPRAWIEDLIWYM SĘDZIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forest napisał:
Dziwię się Platformie,że trzyma w swoich szeregach Takiego człowieka ja Czubiński.To wielki wrzód,obciach i zakała partii na którą głosowałam.Mam nadzieję, że zobaczę go w kajdankach,bo jemu należy się to bardziej niż kardiochirurgowi Mirosławowi G.Kiedyś czułam do niego odrazę bo mu jechało z ust, a dziś odbieram go jako mistrza hipokryzji i Czarnego Pijaru.Do roboty wymiarze sprawiedliwości.
Z MOJEJ WIEDZY WYNIKA,ŻE PROBLEMY BURMISTRZA MAJĄ ŹRÓDŁO RÓWNIEŻ W PALIKOCIE TO ON NIM PONIEWIERA I CIĄGLE POZORUJE WPADKI/NO CÓŻ TEGO RZECZYWIŚCIE NAUCZYŁ SIĘ W POLITYCE I TO BY BYŁO NA TYLE/ TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJEMY - CAŁA PLATFORMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot to hańba tych którzy na niego głosowali. To człowiek bez wyobraźni, Chciał zagrać Stańczyka, ale "oleum" Zagłoby nie poszło mu do głowy lecz do nóg. Polska to biedny , oj biednykraj gdy ma takich posłów. Waldek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli PO MA USUWAĆ DZIAŁACZY TO PIERWSZYM I FRONTOWYM POWINIEN BYĆ PALIKOT BO TYLE WSTYDU CO ON PRZYNIÓSŁ TEJ PARTII TO DRUGIEGO DŁUGO SZUKAĆ,ILE SPRAW W SĄDZIE ILE AFER/ ALE NAWET NIE MA ODWAGI ZEBY WPŁYNĄŁ AKT OSKARŻENIA ,Z MARSZU PŁACI ZNANY JEST ZE SWOJEGO TCHÓRZOSTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO SŁYCHAĆ W PROKURATURZE W RADOMIU,JAK TAM FINANSOWANIE KAMPANI, CZY KOLEZANKA MUCHA JUŻ WSZYSTKO ZAŁATWIŁA? TAKICH POSŁÓW WYBIERAMY,WIĘC NIC DZIWNEGO ŻE MYŚLĄ ŻE INNI TEŻ MUSZĄ KOMBINOWAĆ PIOTREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...