Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Poszło o wojewodę

Utworzony przez Lublinianka, 24 listopada 2007 o 11:25
NIe lubięPalikota, ale popieram w tym temacie. PSL doprowadził Lubelszczyznę do tego że jesteśmy 100lat za murzynami. Rządzili Lublinem jeszcze z PZPR.Nachapali się nieżle. Po co były wybory. W lublinie wygrałni to PIS i PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL w województwie Lubelskim stał się klasyczną partią kanapową złożoną z zawodowych "działaczy" to między innymi dzięki ich "trosce" nasze województwo idzie w ogonie Polski gospodarczej i nie tylko. Jako taki wynik wyborczy osiągaja dzięki obiecankom składanym na wsiach, szczególnie Ochotniczym Strażom Pożarnym nad którymi roztoczyli swoisty "parasol". Totalne nieróbstwo i korytołapstwo to jedyne realne "zalety" działaczy tak zwanego PSL. Choć bardziej przystaje nazwa kiedyś zrozumiała i w pełni oddajaca sens tego pseudochłopskiego ugrupowania mianowicei "arbuzy".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest zwykła kołomyja. Towarzystwo wzajemnej adoracji nie może się dogadać. Chłopcy sami sobie sypią piaskiem po ślepiach i skarżą się na przemian Donkowi lub Waldiemu. Mówiłem wcześniej, że gówniarzom należy zabrać zabawki i przepędziś z piaskownicy. Do szkoły posłać chołotę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL to partia która walczy tylko o stanowiska dla swoich działaczy a nie o to żeby się chłopom dobrze żyło.Np Starownik starosta lubartowski jak się dostał do sejmiku województwa i dowiedział się że kolega partyjny Wojtas (największy przegrany) nie będzie rządzić a więc nie zostanie żadnym dyrektorem i będzie miał dietę tylko radnego 2 tysiące .To ten chłop przecież umie liczyć , rzucił sejmik i wrócił do Lubartowa na starostę bo tam będzie zarabiać 10 tysięcy (tak go chłopi obchodzą, a te głupie chłopy z Lubartowa i ten Sysiak który widział siebie na stołku starosty lubartowskiego na to mu pozwolili ) no i ten Marian teraz czesze z podatników 10 tysięcy i ma w nosie chłopów a taksówka go wozi codziennie do pracy z Uścimowa.Teraz inna sprawa co wspólnego ma Wojtas z chłopami w imię czego ma bronić ich interesów jak on jest z Lublina i chodzi w białej koszuli co on wie o rolnictwie. Jemu chłop potrzebny jest tylko po to żeby oddał na niego głosik podczas wyborów i po to żeby miał porządną pensję. A tak to on ma chłopów w nosie. Takich to oto obrońców mają chłopi w okręgu lubelskim. (oprócz Łopaty- bo to prawdziwy chłop)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i lubelszczyzny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I Palikot, i PSL to oszołomy. Wart Pac pałaca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy "Witos Podlasia", czyli Franciszek J. Stefaniuk z Drelowa to prawdziwy chłop i obrońca chłopa???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ten, co puścił w skarpetkach SKR w Drelowie gdzie był nieudolnym prezesem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W oficjalnym życiorysie tego faktu nie zamieścił, więc nie wiem.... hehehe....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL już rządziło w Regionie i to sporo czasu. Co z tego wynikło- mataczenia, układy, wsadzanie rodzin gdzie się da, nabijanie kasy dla siebie i swoich rodzin nie bacząc na interes Wojwództwa (np. Niedźwiada). Prowadzenie swoich firm w urzędach. Pijaństwo i rozpusta niczym w starożytnym Rzymie jednak w wykonaniu starych podremiziaków. Tak wyglądały rządy w Regionie za czasów PSL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O, jak miło, wreszcie za zacofanie nie odpowiada PiS. I mówi się o tym tak oficjalnie. No, cóż, dla własnych korzyści (stanowisko wojewody dla PO) trzeba czasami powiedzieć prawdę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś mi się Jasienku zdaje że Twoim zdaniem tylko Ty się na ten stolek nadajesz? wolę POpisowców niż Peeselowców chyba że rolę wojewody ograniczę do nadzoru nad OSP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciwkawe czy Pruszon, Rekas i Warchulski byli z PSL, a przecież to właśnie te osoby znacząco przyczyniły się do rozwoju naszego regionu. Trochę więcej obiektywizmu w ocenie. Widać również znaczący postęp w rozwoju, na przykładzie Urzędu Marszałkowskiego, pod rządami PO PISU. Lubelszczyzna przez te ostatnie 1,5 roku dostała takiego kopa w rozwoju , że już nikt nie ma watpliwości że jest daleko za podkarpackim i podlaskim. W tym czsie zatrudnienie w UMWL wzrosło o ponad 200 osób i to wszyscy fachowcy oczywiście z partyjnego klucza - żeby nie było wątpliwości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś chyba palikot ma na sumieniu skoro torpeduje porozumienie z PSL, ale musi pamiętać, że te jego idiotyczne wypowiedzi nie służą także Platformie więc pytam - panie palikot to co pan właściwie chce przecież to co się dzieje w UM to tragedia tam nikt nic nie wie a zdrojkoś nawet nie pamięta w którym pokoju pracuje bo i o to się myli, żdzicha podkańsakiego krzyś przynajmniej znał pokój i numer wewnętrzny telefonu. Także zapytajcie w ROPS-sie tam znowu tow.mańka króluje, i ma się dobrze razem ze swoją kaśką, czyż tego nie wiodzi palikot nie donmoszą mu o tym ? Ten układ z pis to kompromitacja gorszego nie było NIGDY !!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: