Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Protest policjantów w marcu?

Utworzony przez emu, 25 lutego 2008 o 07:35
Znów niedoinformowanie - nie nowi dostaną najwięcej a przełożeni, nowi jedynie ciut więcej niż ci z kilku czy kilkunastoletnim stażem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...niebawem, w przyszłości... dostaną tak, jak nauczyciele, czyli figę z makiem. Mają rację. Dość już kłamstw i podpuszczania ludzi przeciw sobie informacjami o wyimaginowanych podwyżkach, których w rzeczywistości nikt nie widział!
0
tyle trąbiono o 1000 zł średnio na policjanta i co? nie było nawet złotówki a było tyle informacji w pracie radiu i telewizji, poprostu żenada! popieram policjantów powinni wreszcie zacząć coś robić bieżcie sprawy w swoje ręce! jak celnicy
0
tu poważne pieniążki dostanie tylko kierownictwo a zwykłych policjantów zrobią w balona bo goście ze stażem pracy po 15lat dostaną góra 200zł a kierownicy od 500zł w góre naczelnicy po 900zł i dodam że jest to średnia 520zł jak mieli dostać wszyscy. tak wię góra mięso a duł kości!!!
0
JESTEM POLICJANTEM ZE STAŻEM 15 LAT, PODWYŻKA NA DZISIAJ TO MIĘDZY 200-300, A MÓJ PRZEŁOŻONY OK-1200.MÓJ PRZEŁOŻONY NIE MUSI PRZYŁAZIĆ DO FABRYKI W ŚWIĘTA,SOBOTY,NIEDZIELE ,W NOCY . ON ZARABIA GODNIE JAK NA POLICJANTA-A PRZECIESZ WPŁYWU NA BEZPIECZEŃSTWO ULICY NIE MA ZADNEGO.NAJLEPIEJ ŻEBY ZAMKNĄC MORDE I ZEŻREĆ OCHŁAPY Z PAŃSKIEGO STOŁY(najwyższy czas zrzucic mundur)
0
Nikomu z góry nie zależy na tym, aby pieniążki były równo podzielone..
0
No i zobaczyłem 200zł z haczykiem, naście lat w dochodzeniówce, święta, nocki itp. dziesięciu przełożonych bo oprócz policyjnych jeszcze prokuratorzy, a dla każdego jego sprawa najważniejsza, a rąk nie chce przybyć. Na co dzień na odprawie słychać, przecież do zapamiętania macie tylko te parę kolejnych cyferek (może tak książkę telefoniczną na pamięć ?). 1/5 tego o czym śpiewali w sierpniu, wrześniu październiku. Czas myśleć gdzie odejść gdy będzie 15 i 40% emerytury bo tyle jest po 15-stu latach. Jedyny plus to, że przynajmniej nie musiałem studiować prawa, a je znam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: