Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Skatował ma śmierć przechodnia

Utworzony przez ferrari-46, 16 listopada 2007 o 11:25
takich oiwino się karać bezwzględnie surowo -kara smierći powina być przywrócona i wykonywana.a co robili ludzie zamiast udzielić pomocy to gapili się. wielki wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po prostu nie chcieli oberwać w łeb. Ciekawe jak ty byś się zachował, cwaniaczku? W gębie każdy jest mądry.
0
Czapa!Tylko czapa może powstrzymać bestię.
0
Mam nadzieję, że zgnije w pudle.
0
Kara śmierci dla takiego psychola nie będzie karą - bo żeby poczuć że się jest ukarany trzeba mieć jakieś uczucia...Ja bym przykuł drania do taczki i kazał mu 14 godzin dziennie sprzatać ulice, a na specjalnej kamizelce którą by musiał nosić napisał bym za co ta kara (no i oczywiście to tak ze 25 lat)Jestem przekonany, że poskutkowało by... i nie tylko na niego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: