Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SPOŁEM-to może noclegownia
0
Ach, czasy studiów, Koziołek i ta marża wyższa niż życie...
0
Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!
0
Pietrowy wielkomiejski rozmach  wg. społem  :D  ale grunt, że za pare miesięcy wyburzą ten bangladesz, oby jak najszybciej.
0
Mam nadzieję, że plac przed budynkiem i żywopłot zostaną zachowane!
0
społem i za późno wstołem...bo się przepracowołem..
0
Tak zgoda ale zabytkowy żywopłot ma zostać w 1981 rzygałem w niego o 4,30 dokładnie 4 marca rano po likierze Hawana Club bo nic innego pod studencką ręką nie było.Tak więc to jest zabytek.
0
O tak ten nasz KOZIOŁEK , który jakby nie pasuje do  obecnego otoczenia ...Tylko dlaczego nie utylizujecie ludzi , którzy też nie ...pasują do otoczenia...?;-(((
0
Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!
0
Pietrowy wielkomiejski rozmach  wg. społem  :D  ale grunt, że za pare miesięcy wyburzą ten bangladesz, oby jak najszybciej.
Ty zobacz co masz w okół swojego kibla. 
0
Zas**li plac po prawej bankiem (jakby było mało banków w najbliższym sąsiedztwie, a teraz chcą kolejny biurowiec wybudować. No, ale +500 potrzebuje urzędników, a ci biur.
0
Jeśli dla ciebie człowieczku bank po prawej nie pasuje do nowoczesnego miasta a bardziej pasuje to odkurzyli blaszane w kiczowatych kolorach po lewej zw. Koziołkiem to mamy problem z wieśniakami chyba w Lublinie takimi jak ty !!!!
0
O tak ten nasz KOZIOŁEK , który jakby nie pasuje do  obecnego otoczenia ...Tylko dlaczego nie utylizujecie ludzi , którzy też nie ...pasują do otoczenia...?;-(((
Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!
0
zastanowiłeś się dlaczego taka marża ???
0
a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????
tak szukają i szukają pucybuta, łapiesz ćwoku???
0
Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!
A gdzie jest w artykule napisane, że stanie tam drapacz chmur?? 4 piętra to piętrowy. Nikt nie wyda zgody na budowę wyższego. Zablokować to ty sobie możesz, ale biegunkę!
0
Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!
powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę tłumoku bez szkoły!!
0
Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!
Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...
0
A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: