Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KTO PRACUJE W PSS ZAWSZE COS DO DOMU NIESIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zobacz co masz w okół swojego kibla. 
Ostatnio tam leżałeś z nalewka az Cie ze Stachem podnosiliśmy, nie pamiętasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanowiłeś się dlaczego taka marża ???
Pewnie dlatego że to sklep Społem i w dodatku w centrum miasta. Jakie to ma znaczenie dlaczego? Drogo i już. Miłe wspomnienia dla mnie, niekoniecznie dla mojej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze, ze zarzad regionalny spolem ma podpiecie do neta. Sluchajta zatem chlopki roztropki ten blaszany garaz tak basuje do okolicy jak podobna zabudowa targowa pod zamkiem. Po drugie ceny takie,ze od wejscia odrzuca. Do tego watek czasami obrazonego personelu -noz chyba komus sie czasy pomylily, ktos zostanie raz olany to wiecej nie przyjdzie, nie ma przebac. I nie pitolcie mi o wieku pan, tyle osob czeka na prace, jezdze w terenie po roznych gs- ach,tam jakos panie nie zmeczone tak zyciem, uczynne i pogodne a maja raczej o wiele ciezej, chocby z dojazdem. Mozna? -mozna, tylko trzeba chciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci goście ze społem to całą transformację przespali, kiedyś giganci teraz odwróć tabele społem na czele. Ciekawi mnie czy im po prostu nie wstyd? Tak to jest jak nie dopuszcza się ludzi młodych i kreatywnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...