Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Śmierć 24-letniego motocyklisty

Utworzony przez KOSTUCH, 31 października 2008 r. o 23:11
MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE - NAWET NA SŁUPACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, bardzo dobrze. Jednego IDIOTĘ mniej na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. idiota byl Twoj stary ze cos takiego jak ty splodzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. miej szacunek dla tych, którzy stracili swoją bliską osobą i trzymaj język za zębami. nie znałeś człowieka, to licz się ze słowami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odzywajcie się idioci, jeśli macie takie rzeczy tylko do powiedzenia.... to był mój kumpel i zarazem mąż mojej koleżanki (((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge uwierzyc, dzisiaj sie dowiedzialem o smierci Eliasza. Do Estery nie moge sie dodzwonic, telefony maja wylaczone. Nie wierze w to co sie stalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacie więcej szczegółów? z Lublina był ten chłopak? dla tych co mają zamiar obrażać zmarłego i innych - NIE ODZYWAJCIE SIĘ, zachowajcie swoje idiotyczne uwagi dla siebie. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety wiemy mało... jednak żadna informacja nam Go nie zwróci. niestety. my też nie mozemy sie dodzwonic, pewnie jakies szczególy beda w poniedziałek. jakos nie moge uwierzyć że to On. ;(;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęcie nikogo nie zabił. Pozdrowienia sami sobie przekażcie.. ps. żonie pewnie dasz radę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
Nie odzywajcie się idioci, jeśli macie takie rzeczy tylko do powiedzenia.... to był mój kumpel i zarazem mąż mojej koleżanki (((((((((
Następny idiota poszedł do piekła. Całe szczęście że sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Następny idiota poszedł do piekła. Całe szczęście że sam.
Nie boisz sie, że możesz być następny, i też będziesz IDIOTĄ dla innych??? Jesteś niezniszczalny, czy głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piekła to pójdziesz ty za swoje podejście do czyjegoś nieszczęścia, a fortuna kołem się toczy - gorszy od zwierząt czyli co? duże G....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech napisał:
Na szczęcie nikogo nie zabił. Pozdrowienia sami sobie przekażcie.. ps. żonie pewnie dasz radę...
motocyklisci raczej zadko zabijaja przypadkowe osoby. Jakby nie bylo, gdyby ktorys z was, w mojej obecnosci, na zywo, powiedzial cos takiego o zmarłym, skopałbym ryj bez słowa. Gwarantuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do piekła to pójdziesz ty za swoje podejście do czyjegoś nieszczęścia, a fortuna kołem się toczy - gorszy od zwierząt czyli co? duże G....
Nieszczęściem jest to, że idiotom dają broń w postaci motocykla. Albo nim popełni morderstwo na niewinnej osobie, albo samobójstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na takich jak ty. Rozjemco dobra i zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nieszczęściem jest to, że idiotom dają broń w postaci motocykla. Albo nim popełni morderstwo na niewinnej osobie, albo samobójstwo.
PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zostawcie swoje poglądy i nieprzyjemne uwagi dla siebie. Wchodzą tu osoby, dla których Eliasz był kolegą i przyjacielem, a to co się stało, cóż, do mnie to wciąż nie dociera... Proszę miejcie szacunek dla ludzi, którzy teraz cierpią. A My... zobaczymy się jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i idiota, ale gwarantuje, że matka i żona po takim idiocie jak ty również by płakała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie, że chłopak jechał motocyklem??? Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać czytając wypowiedzi w stylu "dobrze mu tak"....zginął człowiek!!!! Nie był mordercą, gwałcicielem, złodziejem.....więc skąd ta pogarda i brak szacunku dla niego??? Zastanówcie się nad sobą i nad tym co piszecie.....ale obawiam się, że dla WAS jest już za późno na myślenie!!!!! Wyrazy szczerego współczucia dla bliskich Eliasza. [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju kolego... [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...