Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Śmierć 24-letniego motocyklisty

Utworzony przez KOSTUCH, 31 października 2008 r. o 23:11
P. napisał:
Dobrze, bardzo dobrze. Jednego IDIOTĘ mniej na drogach.
jesteś człowieku poje***y i tyle!!! ciekawe jak by ci bylo milo zeby twój przyjaciel zginał i jakis kretyn jak ty pisał o nim takie komentarze jak twoje!!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eli...spoczywaj w spokoju:( Wyrazy współczucia dla bliskich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
Nie odzywajcie się idioci, jeśli macie takie rzeczy tylko do powiedzenia.... to był mój kumpel i zarazem mąż mojej koleżanki (((((((((
a ile miał lat ze taki ,nieodpowiedzialny, był szczeniakiem czy j7uuz dorosłym mężczyzną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vivid napisał:
Jakie to ma znaczenie, że chłopak jechał motocyklem??? Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać czytając wypowiedzi w stylu "dobrze mu tak"....zginął człowiek!!!! Nie był mordercą , gwałcicielem, złodziejem.....więc skąd ta pogarda i brak szacunku dla niego??? Zastanówcie się nad sobą i nad tym co piszecie.....ale obawiam się, że dla WAS jest już za późno na myślenie!!!!! Wyrazy szczerego współczucia dla bliskich Eliasza. [']
Właśnie był mordercą. W tym przypadku całe szczęście, że zabił wyłącznie siebie. Gdyby jechał z prędkością, jaka na tej ulicy jest oficjalnie dopuszczona, to po pierwsze słup byłby cały, on żywy, a przechodnie nie przestraszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie był mordercą. W tym przypadku całe szczęście, że zabił wyłącznie siebie. Gdyby jechał z prędkością, jaka na tej ulicy jest oficjalnie dopuszczona, to po pierwsze słup byłby cały, on żywy, a przechodnie nie przestraszeni.
jakiś ty mądry. Normalnie aż żal się robi czytając te wasze posty pokazujecie jakie mamy głupie społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl wspanialym przyjacielem i kochajacym mezem ... i tyle Nie zapomne Cie przyjacielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy Go kochaliśmy!!!!Był dla nas wspaniałym przyjacielem i dla żony cudownym mężem!!!!(((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słuchajcie tych baranów!!!!!!!!!!!!!! Bo oni potrafią tylko gadać bzdury.Znam jego i jego całą rodzinę.I niech nie wypisują bzdur na jego temat. A wypadki wszędzie się zdarzają niestety.Wielka szkoda ale tak już jest póki co....(stary system..wiecie o co chodzi).Pozdrawiam sisters and broters
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Eliasza osobiście i nie mogę uwierzyć w to co się stało! Jak też nie mogę uwierzyć w to, że są ludzie którzy szydzą z tragedii - każdy z nas co dnia robi lub mówi głupoty, nikt nie jest doskonały ani święty. Gdyby Eli przewidział to nie wsiadałby na motor. A ci wszyscy durnie niech nie zgrywają świętoszków i oszczędzą sobie głupich komentarzy bo nikt z nas nie zna jutra i nie wiadomo czy za jakiś czas ktoś nie napisze o was 'dobrze mu tak'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tym to byl Eliasz H. jego zona to moja najblizsza przyjaciolka Boże dlaczego to sie stało dlaczego on jezdzil na tych durnych motorach co ona teraz bez niego zrobi:(((((((!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco współczuję rodzinie i Esterze, najbliższe m-ce będą dla nich najgorsze. Pytanie dlaczego pozostanie bez odpowiedzi, nie przewidział tego, podobnie jak każdy z nas nie jest w stanie przewidzieć tego, co się stanie za chwilę. A napewno każdy przebiega na czerwonym, dociska gazu... Nie ma go już ciałem, ale pamięć o nim będzie żyła. Za swój błąd zapłacił najwyższą cenę ale miał nadzieję (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako siostra moge powiedziec ze zawsze bedzie nam go brakowalo.Byl on cudownym bratem,mezem i synem.Zawsze bedzie nam brakowalo jego poczucia humoru,troskliwosci i optymizmu.Z cala pewnoscia najwiekszego wsparcia w tej chwili potrzebuje jego zona Esterka.Natomiast Ci ktorzy pisza takie bezmyslne glupoty o osobie ktorej wogole nie znali,powinni najlepiej wylaczyc komputer i ubrac sie grzecznie w pizamke i isc spac.CIEKAWE JAKBYSCIE SIE POCZULI gdyby ktos dla was bliski zginal i inni by pisali ze byl morderca? mordercy to jestescie WY poniewaz w takiej chwili DOBIJACIE rodzine i bliskich!!!!!!!!! P.S Natomiast wszystkim znajomym Eliasza dziekuje za wsparcie ktore okazujecie Esterce,oraz calej naszej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że redakcja dziennika wschodniego nie powinna pozwalać na dodawanie komentarzy pod takimi wiadomościami. Niczemu dobremu one nie służą oprócz tego że kilku bezmózgich jeti ma się gdzie wyżyć i wypisują głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina napisał:
Jako siostra moge powiedziec ze zawsze bedzie nam go brakowalo.Byl on cudownym bratem,mezem i synem.Zawsze bedzie nam brakowalo jego poczucia humoru,troskliwosci i optymizmu.Z cala pewnoscia najwiekszego wsparcia w tej chwili potrzebuje jego zona Esterka.Natomiast Ci ktorzy pisza takie bezmyslne glupoty o osobie ktorej wogole nie znali,powinni najlepiej wylaczyc komputer i ubrac sie grzecznie w pizamke i isc spac.CIEKAWE JAKBYSCIE SIE POCZULI gdyby ktos dla was bliski zginal i inni by pisali ze byl morderca? mordercy to jestescie WY poniewaz w takiej chwili DOBIJACIE rodzine i bliskich!!!!!!!!! P.S Natomiast wszystkim znajomym Eliasza dziekuje za wsparcie ktore okazujecie Esterce,oraz calej naszej rodzinie.
Wiemy że to trudne ale nie przejmujcie się kretynami którzy nie potrafią uszanować cudzej tragedii. Oni nie potrafią zrozumieć znaczenia tego co piszą. Wszyscy którzy znali Eliasza - sercami sa z Wami, gorące współczucia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjer napisał:
Gorąco współczuję rodzinie i Esterze, najbliższe m-ce będą dla nich najgorsze. Pytanie dlaczego pozostanie bez odpowiedzi, nie przewidział tego, podobnie jak każdy z nas nie jest w stanie przewidzieć tego, co się stanie za chwilę. A napewno każdy przebiega na czerwonym, dociska gazu... Nie ma go już ciałem, ale pamięć o nim będzie żyła. Za swój błąd zapłacił najwyższą cenę ale miał nadzieję (...)
zdaje się ,że ta "nadzieja" jest uzależniona od szanowania swojego życia - chyba, że coś się zmieniło, a przewidzieć mógł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eliasz był wspaniałym człowiekiem, nie znam takiego poczucia humoru jak on miał. Nie znałam drugiej pary takiej jak Esterka i Eliasz, tak w sobie zakochanych, takich naprawde w porządku ludzi. Nigdy nie zapomnimy Eliasza, takich ludzi się nie zapomina. Pozostaje nam wierzyc, że go jeszcze zoabczymy, juz nie długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
zdaje się ,że ta "nadzieja" jest uzależniona od szanowania swojego życia - chyba, że coś się zmieniło, a przewidzieć mógł...
Nie baw sie w sędzie, bo i ty bedziesz osądzony. Liczy sie serce. A tam Twoj wzrok nie sięga... Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i Estery ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczere wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich... czasem wystarczy sekunda nieuwagi.... wiem bo nie raz wypadek miałem.... jeden sie podniesie...inny nie.... taki los... szerokości Eliaszu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N. napisał:
Proszę zostawcie swoje poglądy i nieprzyjemne uwagi dla siebie. Wchodzą tu osoby, dla których Eliasz był kolegą i przyjacielem, a to co się stało, cóż, do mnie to wciąż nie dociera... Proszę miejcie szacunek dla ludzi, którzy teraz cierpią. A My... zobaczymy się jeszcze.
zgadzam się w pełni-najtrafniejszy komentarz zobaczymy sie... Jana 5:28,29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
zgadzam się w pełni-najtrafniejszy komentarz zobaczymy sie... Jana 5:28,29
Słuszna uwaga. Smutno nam teraz lecz wiemy jak jest. Nie mówimy 'żegnaj' lecz 'do widzenia'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...