Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Sprofanowali świątynię

Utworzony przez Maciek, 9 grudnia 2007 o 21:47
No nie przesadzałbym już z tym profanowaniem, ot zwykły akt wandalizmu. O profanacji można by mówić, gdyby Dżizusa nadziali na pal, albo coś tego pokroju ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaraz, zaraz, a kto był pierwszy? To ta "świątynia" z jej zbrodniczą religią sprofanowała naszą Ziemię! Uwłacza rozumowi, hamuje rozwój nauki, narzuca barbarzyńską moralność, prześladuje Ludzkość! Takie budy należy rozbierać i z odzyskanego materiału budować coś pożytecznego dla normalnych ludzi. Boga nie ma i nigdy nie było! Byli za to głupcy wykorzystywani przez zboczonych cwaniaków i obie grupy jeszcze nie wymarły razem z większością bajek o bogach. Natura zdecydowanie oczekuje na meteoryty na ich głowy albo postęp Ewolucji i radykalne rozwiązanie przez wyższą rasę!
0
Zadziwia mnie wrażliwość etyczna osób, które komentują ten wandalizm. Albo raczej brak tej wrażliwości. Własne uprzedzenia religijne obnoszą jako swoje "poglądy", a jeden uważa się nawet za racjonalistę. O tempora, o mores....
0
U mnie na osiedlu też sprofanowano sprayem kilka budynków.Ledwo pomalowali budynek,a już popsikano sprayem.Też sprofanowano
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: