Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Autobus miejski, który chciał ominąć rozbite samochody, zaczepił o policyjny radiowóz marki KIA.... Aż strach jeździć komunikacją miejską.Albo zmiażdży nogę kobiecie,innym razem na Czechowie w spore drzewo,a to znowu na Bronowicach rozwali tylne drzwi o słup trakcyjny (widziałem to).Nagminnie szoferaki z mpk podjeżdżają bardzo blisko i niebezpiecznie pod poprzedzający pojazd......Gdzie to tałatajstwo uczy się jeździć?Powinni sobie zdawać sprawę że to nie furmanki.W tej chwili mpkowcy jeżdżą gorzej niż taryfiarze-sałaciarze niezrzeszeni,gorzej niż LKRowcy i LSW......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile z policji potrafią tylko zatamować ruch . wielokrotnie jak był wypadek to droga była przejezdna do przyjazdu policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kultura na drodze taka jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie ruch na Ślężąn jest ostatnio b. duży. Ludzie omijają przez Główną i Nałęczowską zablokowaną al Solidarności. Nawet bez remontu Solidarności sporo osób omijało kiepsko zmodernizowaną Warszawską (wyrzucone w błoto pieniądze - stoi się tyle samo mimo obwodnicy), a teraz - koszmar Nałęczowska to jedna z najbardziej obciążonych ulic Lbn. Mam nadzieję, że ZOL coś zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd na Nałęczowską z bocznych uliczek to loteria, zwłaszcza jak nałęczowską jedzie rajdowiec. Przydrożne lipy może i są ładne ale dla kierowców to duży kłopot. Szkoda, że przy parcelacji nie wytyczono nowej Nałęczowskiej jak to się stało z aleją lipową w Pszczelej Woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek. Na miejscu były 2 wozy straży pożarnej, 2 karetki, laweta pomocy drogowej i brak kogo ? No właśnie, kogo było brak ? Jak byłem przy Kraśnickiej to dopiero jechali na sygnale chłopcy radarowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co było blokować przejazd skoro rozbite samochody nie tarasowały przejazdu,jedynie radiola blokowała to ją mpk potraktował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był 7: 20. Pierwsze było ratownictwo medyczne x 2, następnie straż pożarna x 2. Zawiozłem dzieci do SP 3 i jak wracałem to z Kraśnickiej od str. Poczekajki popędziła policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...