Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Tylko jeden z dwudziestu pseudokibiców usłyszy zarzut

Utworzony przez krzys, 26 maja 2008 o 14:36
ehhh , jak to jest ,że zawsze w telewizji widzi się 100 meczowych bandytów niszczących widowisko sportowe, a zarzuty słyszy 5 lub 3 lub 1 jak w tym wypadku. Bezkarność to duża zachęta dla tych ludzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Albo ja głupi jestem, albo prawo jest głupie, albo policjanci działali bezprawnie. Skoro zatrzymano 20 osób, to 20 osób powinno być przesłuchanych w jako podejrzani lub oskarżeni. Od kiedy wolno ZATRZYMAĆ kogoś, żeby go przesłuchać w charakterze świadka? Owszem, można, ale jeśli nie stawi się na normalne wezwanie, wtedy doprowadza się go na kolejny termin przesłuchania. Ale zgarnąć z ulicy, wsadzić do aresztu i przesłuchać go jako świadka? Strach na ulicę wychodzić, bo nie wiadomo czy wrócisz na noc do domu; w każdej chwili policjant może uznać, że widziałeś coś ważnego i cię zatrzyma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: