Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > UPR: Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela (wideo)

Utworzony przez chart, 16 grudnia 2007 o 16:59
Coś się Marianowi potaśtało - to właśnie ta "zgładzona" rzekomo "Solidarność", a w każdym razie jej liderzy zadecydowali o podpisaniu Traktatu. Porównanie jest więc kapkę chybione. Może 13 grudnia 1981r. właśnie oddalił o blisko dekadę to, co UPR nazywa teraz "zdradą niepodległości"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Raczej ta Solidarność, którą zbudowano po rozbiciu tej pierwszej w stanie wojennym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się patrzy na TO , to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać ??? !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podczas swojego wystąpienia,które nie zostało przedstawione w całości podkreśliłem, że to wszystkie strony zasiadające przy Okrągłym Stole zgodnie integrują Polskę. Znikakają granice wewnątrz UE, ale nie cieszmy się bo Sużby Ganiczne będą grasować na całym terytorium UE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
13 grudnia 1981 zgładzono Solidarność "ideową" a do władzy w ruchu doszła tak zwana "Solidarność Postępowa" która później brała udział w Okrągłym Stole. Owi pobratymcy tejże "Solidarności Postępowej" w 2007 roku zrobili po raz kolejny Polakom psikusa i z ułudy demokracji pookrągłostołowej zostaliśmy pozbawieni resztek niepodległości które łaskawie nam dano do "powąchania" - bo tak de facto WOLNEJ POLSKI po 1939 roku nie było! Dlatego takie spotkania i akcje są potrzebne i niemalże KONIECZNE. Dla sprostowania słów pani Redaktor która napisała tylko o części przybyłych: na manifestacji / pikiecie brali udział członkowie i sympatycy Narodowego Odrodzenia Polski, Unii Polityki Realnej oraz wymienieni członkowie Związku Obywatelskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: