Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > W piątek pokażą nam bilbord

Utworzony przez boom, 26 marca 2008 o 23:01
Widziałem już ten billboard ! http://img204.imageshack.us/img204/2519/traktoror9.jpg z podpisem : Lublin - Pole możliwości !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
boom napisał:
Widziałem już ten billboard ! http://img204.imageshack.us/img204/2519/traktoror9.jpg z podpisem : Lublin - Pole możliwości !
SUPER !!!!!!!!! Nic dodać, nic ująć
0
Czy koszt umieszczenia tych 150 bilbordow tez owiany jest tajemnica? Mysle, ze ta informacja jest szczegolnie wazna w kontekscie odmowy przez Ratusz wspofinansowania scenariusza do filmu Wojciecha Próchniewicza oraz faktu, ze bilbordy jako skuteczne zrodlo reklamy dla mlodych juz dawno sie zdewaluowaly . Podacie ile te 150 bilbordow bedzie kosztowalo podatnikow?
0
Ok, juz znalaznem: Rzeszow wydal na 177 bilbordow wykonanych przez profesjonalistow oraz medialna akcje wspierajaca 115 tys pln. Lublina zamierza wydac na 150 bilbordow wykonanych przez siebie samych i medialna akcje wspierajaca 366 tys pln. Wtedy gdy Rzeszowa bilbordy znikna pojawia sie Lublina. Rzeszow ma wolna strefe ekonomiczna fizycznie-Lublina na papierze bo nawet grunty nie sa przeksztalcone. 366 tys pln na 150 bilbordow i 0 z 1/10 tej sumy na scenariusz filmu ktory trafilby do milionow. To nie jest zadna walka czy jak kto woli bitwa-to jest ekonomiczny i markietingowy walkower Lublina!!!
0
jest - myślę dobrą formą reklamy alew możliwości miasta mizerne
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: