Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super i o to chodzi dorobił sie w Anglii i ma :) W Polsce to niemożliwe także gratulacje i po co komu wykształcenie jak wyjedzie do Anglii i zarobi więcej niż ten po studiach tutaj ? Też tam byłem.Niech żyje Anglia !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tej firmie przynajmniej funkcjonuje logistyka a nie jak w innych podobnych firmach gdzie jakby czas sie zatrzymał i przestarzałe pomysły. Biznes to biznes.
0
Prawdziwi biznesmeni i ludzie z sercem , umieją się podzielić z chorymi dziećmi .
0
Brawo i powodzenia!
0
takie pomysły to każdy może mieć, alem ciekaw ile płacą robotnikom co to od switu do nocy! Nowobogackie towarzystwo nie placi w ojczyźnie podatkow bo się nauczyli od złodziejskiej zmiany w 8 lat niszczącej kraj. Teraz żeby się podzielić z potrzebującymi już chętnych nie ma i rząd musi wprowadzać zaostrzone restrykcje skarbowo karne, aby obronić polski rynek handlowy!
0
@polak i Patriota.. z tego co wiem osoby w tej firmie raczej nie narzekają na zarobki
0
undefined napisał:
super i o to chodzi dorobił sie w anglii i ma :) w polsce to niemożliwe także gratulacje i po co komu wykształcenie jak wyjedzie do anglii i zarobi więcej niż ten po studiach tutaj ? też tam byłem.niech żyje anglia !!
  ******dziennikwschodni.pl/lublin/piotr-cioczek-ma-pracowac-w-sanepidzie,n,1000085372.html piotr cioczek ma pracować w sanepidzie czy to rodzina, jeżeli tak to i w polsce się dorobi
0
Ludzie z otwartym sercem, którzy wspomagają chore dzieci. W imieniu Korneli Dziękujemy :-) :-) :-)
0
Nie douczony jakiś jesteś i tyle przecież to Polska firma która działa na rynku Angielskim ale siedzibe i podatki płaci tutaj czytaj ze zrozumieniem. 
0
no i zakupy trzymają poziom!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: