Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Zaginął 11-miesięczny kundelek

Utworzony przez siwy z Cici, 17 września 2008 o 22:03
łot i mi aktóalnoście to tak jakbym powiedżał rze mi piwa zaprakło bo strajkujomce kolarze wypili wszystko w Naszym Sklepiku w Ciciborze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja uwazam ze po są aktulaności. pies nie gorszy od człowieka
0
ZAGINEŁA MI KIEŁBASA Z LODÓWKI "TORUŃSKA" PRZEWIDZIANA WYSOKA NAGRODA.
0
mick napisał:
ZAGINEŁA MI KIEŁBASA Z LODÓWKI "TORUŃSKA" PRZEWIDZIANA WYSOKA NAGRODA.
Ten wpis wygląda mi na skargę psa Pawłowa, bo pies jak pies, zawsze myśli o kiełbasie, nie ważne na jakim forum się znajduje. Proszę wybaczyć porównanie, ale trwająca 60 lat tresura na "homo sovieticus" pzostawia trwałe ślady w świadomości, najczęściej nieświadomych, podmiotów takiego oddziaływania - myślisz, że jesteś człowiekiem, a tu okazuje się, że jesteś produktem celowego, długofalowego odziaływania specgrup. Ludzie obrzucający inwektywami kościół i jego ludzi odeszli od czci i wiary do programu podawanego im codziennie w radiach takich, jak RMF (radio muzyka fuckyou), a redagowanych wciąż przez ludzi ze specgrup. Jak w matrix - tylko się nie obudź, bo może być nieprzyjemnie...
0
jak macie tak pisac to zamknijcie swoje glupie mordy i sie nie odzywajcie !! Taki bylbys szczesliwy gdyby ktos ci psa podprowadzil...?? nawet nie wiem jakiego slowa mam uzyc zeby cie okreslic ;/
0
jak macie tak pisac to zamknijcie swoje glupie mordy i sie nie odzywajcie !! Taki bylbys szczesliwy gdyby ktos ci psa podprowadzil...?? nawet nie wiem jakiego slowa mam uzyc zeby cie okreslic ;/
0
siwy z Cici napisał:
łot i mi aktóalnoście to tak jakbym powiedżał rze mi piwa zaprakło bo strajkujomce kolarze wypili wszystko w Naszym Sklepiku w Ciciborze
jestes załosny pomijajac to w jaki sposob napisales komentarz nie wime czy mam sie smiac czy plakac ;/ zaaaaal ;/
0
daj jak najwiecej ogloszen ze zdjeciem tez szukam psa i tez glupie glosy sie odzywaja ciagle pozdrawiam i powodzenia
0
mam nadzieje ze się odnajdzie i zycze powodzenia a nie jak inni piszą bzdury też mam pieska sznaucera miniaturke:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: