Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Zmarła kobieta potrącona przez autobus

Utworzony przez Adi, 31 grudnia 2007 o 18:11
po pierwsze z tego co wiem to Mpk w nia wjechał na czerwonym. Ona przechodziła na zielonym na przejsciu a ten pirat jej nie zauwazył jestem bardzo tym szokowany ze ten pirat tak zrobił i mam nadzieje ze pojdzie siedziec i zaplaci za to!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bądzmy obiektywni, przechodnie często nie zachowują się poprawnie. Nawet na zielonym świetle trzeba mieć oczy "w okół głowy".
0
prosze o kontakt świadów wypadku jacek@brwmuebles.com zawodowy kierowca ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pasażerów i przechodniów
0
Szczere wyrazy współczucia i żalu dla całej rodziny zmarłej. To była wspaniała i ciepła osoba. Kierowca który spowodował ten wypadek powinien ponieść odpowiedzialność.
0
mąż napisał:
prosze o kontakt świadów wypadku jacek@brwmuebles.com zawodowy kierowca ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pasażerów i przechodniów
0
NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY ZMARLEJ, ORAZ JEJ KOCHANYCH PRZYJACIOL I ZNAJOMYCH (*) (*) (*) (*)
0
Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny. Nie rozumiem co ten kierowca mógł zrobić to niewybaczalne. Jestem kolegą z klasy córki zmarłej kobiety i szczególnie jej współczuje.
0
Szczere wyrazy wspolczucia i zalu dla calej rodziny i bliskich
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: