Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Zmiana warty w schronisku

Utworzony przez Raffaello, 17 stycznia 2008 r. o 21:06
Wreszcie zwierzaki będą miały godne warunki i super opiekę!!! Widziałem warunki na własne oczy i znam bardzo dobrze Panią DR Kiedrowską!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie kociaczki się doczekały. Super. Ja też w przyszłości chc ę otworzyć schronisko dla koktków i piesków. Uwielbiam Je. Cieszę się że są też inni chętni by pomóc tym zwierzakom. Odweidze to schronikso w wakacje dopiero. Ja też jak tylko mogę przygarnuję kociaki i psiaki do siebie. Jedną kotkę znalazłam w koszu na śmieci pod sklepem jak byłam na zakupach. Teraz jest super radosną kotką.. Bardzo ją kocham..polubiły j.ą też inne moje zwierzaki.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda, jednak porozmawiaj najpierw z osobami ktore zajmują się bezdomnymi, porzuconymi zwierzętami. Prowadzenie schroniska nie polega na przygarnianiu coraz to większej liczby zwierząt, a liczba ta stale rośnie, a na odpowiedniej polityce, czyli sterylizacji, kastracji i ADOPCJACH oraz szukaniu sponsorów. To ciężka i odpowiedzialna praca, bo nie jest trudno wziąc do siebie 100 psów czy kotów, ale o wiele trudniej zapewnić im odpowiednie warynki i opiekę a to wszystko niesie za sobą ogromne koszty. Wielu ludzi, ktorzy mniej lub bardziej pomagają zwierzętom niechcianym znają gorzki smak tej pomocy, wiedzą ze taka opieka to calkowity brak czasu dla siebie, to życie w ciąglym stresie i niestety, braki finansowe. Dlatego najpierw warto się zastanowić czy jesteśmy w stanie pomagać bezgranicznie rezygnując z własnego życia i poświecając je zwierzętom, bo moze się okazac, ze sytuacja przerasta taką osobę i ta pomoc jest niewystraczajaca. "Miłość do zwierząt potrafi wysysać jak trąba powietrzna i w tej sprawie trzeba nauczyć się korzystać z rozumu" powiedziała Krystyna Sienkiewicz, warto przemyśleć te słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...