Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie inteligentni. Recenzja spektaklu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 22:50 Powrót do artykułu
Co za grafoman i pseudorecenzent to pisał??? Ludzie, ale poziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najlepiej ma Krzysztof Olchawa: dwie partnerki na zmianę.", "Ich facetom, którzy są z Marsa, wystarczy dobry mecz..." Panie Recenzencie Pan obraża swój gatunek, raczej lepiej by komentował Pan na przykład właśnie mecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spektakl rewelacyjny, cudownie relaksujący po tygodniu pracy. Mogę z czystym sumieniem polecić nawet osobom, które zwykle teatr omijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Recenzja kiepska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Akbazara to wspaniały człowiek, ten lekarz pomógł mi przywrócić moją ukochaną Jenny Williams, która zerwała ze mną 2 lata temu dzięki swoim potężnym zaklęciom, a dziś wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( + 234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem w związku, tak jak ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...