Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie na Rynku nie chcieli oglądać TVN 24

Utworzony przez pin, 18 kwietnia 2010 r. o 15:10
Radiomaryjce nawiedzone, mogliby sobie dać spokój chociaż teraz. Zawistniki jedne o pozornej świtojebliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja K. napisał:
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
Ale po co tych ludzi obrażasz? Moim zdaniem oni właśnie zrozumieli, przez kogo byli otumaniani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja K. napisał:
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
Skąd wiesz - no skąd, że to Oni są zmanipulowani??? To samo usłuszałem niemal 30-ci lat temu o sobie kiedy na poligonie rezerwy w Czerwonym Boże broniłem prawdy Katyńskiej. Kto był i jest teraz zmanipulowany??? Kogo chcesz żałować - ofiary, katów czy może tych którzy byli po środku? Powiedz nam jak to było możliwe żeby przez ponad 40-ci lat ludzie wierzyli, że Katyń to sprawka Niemców??? Powiedz jak jest to możliwe żeby w 70 lat po zbrodni Katyńskiej pojawiały się Tobie podobne komentarze??? Ani mi po drodze z PIS ani z PO ale gdybym miał wybrać z kim przystawać to zdecydowanie wolałbym zostać "otymanianym" niż ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz gwiżdżą na TVN a wieczorem i tak siądą oglądać taniec z gwiazdami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja K. napisał:
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
ty konfidencka CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobili ludzie media są niezdrowe dla człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja K. napisał:
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
jak widać PRL PO tuningu zrobi ci z mózgu marmoladę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja K. napisał:
Zalosna, zmanipulowana,wyzyskiwana przez kler wiejska i malomiasteczkowa holota wzbudza we mnie ubolewanie. Ci biedni i godni pozalowania ludzie stanowiacy elektorat PiS nigdy nie zrozumieja, jak bardzo sa otumaniani!
Ta właśnie hołota szanuje historię przodków, podtrzymuje tradycję. Dzięki tym "zmanipulowanym" przez Radio Maryja, nazywanych moherami, którzy przelewali krew, siedzieli w więzieniach, abyś teraz mogła wygadywać co ci ślina na język przyniesie i to bez żadnej konsekwencji za te brednie. A czy nie można nazwać otumanieniem kopanie Prezydenta i opozycji w programach nadawanych w TVN? Przypatrz się uważnie koga się tam wyszydza (np. Szkło kontaktowe, red. Monika O.). Teraz ci sami chwalą Prezydenta i Jego Żonę. Trochę nie w porę. Radio Maryja manipuluje, ale TVN to już nie. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na PO nie czytam Gówna wyborczego nie ogdądam WSI24 http://img11.imageshack.us/img11/985/14306513124b84318cd5f3c.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta TVP jest do luftu. Przeważnie mało kto tą polityczną marmoladę ogląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie głosuję na PO nie czytam Gówna wyborczego nie ogdądam WSI24 http://img11.imageshack.us/img11/985/14306513124b84318cd5f3c.gif
Popieram i mam nadzieję,że moze teraz innym tez otworzą się oczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP1, TVP2, TVP Info, TV Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TVP HD, TVP Sport, TVN, TVN 7, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TVN CNBC-Biznes, Polsat, Polsat 2, TV 4, Superstacja, TV Trwam ..... minimum [b]19 stacji telewizyjnych[/b] pokazuje na żywo wczoraj i dziś uroczystości żałobne. To jest chore. 5 lat temu pogrzeb papieża Jana Pawła II pokazywano na żywo w max 7 - 8 stacjach. Wszystkie te stacje tworzą nienormalny obraz zbiorowej histerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basta napisał:
TVP1, TVP2, TVP Info, TV Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TVP HD, TVP Sport, TVN, TVN 7, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TVN CNBC-Biznes, Polsat, Polsat 2, TV 4, Superstacja, TV Trwam ..... minimum [b]19 stacji telewizyjnych[/b] pokazuje na żywo wczoraj i dziś uroczystości żałobne. To jest chore. 5 lat temu pogrzeb papieża Jana Pawła II pokazywano na żywo w max 7 - 8 stacjach. Wszystkie te stacje tworzą nienormalny obraz zbiorowej histerii.
Postaw flachę albo bełta z rozlewni Palikuta a będzie Twoja prawda. A tak poważnie wydaj demokratyczny rozkaz o zakazie powyższym stacjom tego obrazu, który pragną ludzie. Dopiero co wierszokleta Passent podał, że Prezydent Lech Kaczyński miał 20% - 25% poparcie. Skąd On to wie. Czy te prognozy na 500 osobowym zborze to talmudowa prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tłumy przyjdą ale na pogrzeb pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badylarz napisał:
Wydaj demokratyczny rozkaz o zakazie powyższym stacjom tego obrazu, który pragną ludzie.
Taaa, naród pragnie nadawania na 19 kanałach tego samego obrazu na żywo. Nic nie śmieszy bardziej, niż ciemny tłum manipulowany przez współczesne telewizje. Ja mam to szczęście, że uważam każdą opcję polityczną za podejrzanych typków. Politycy nie są od sympatyzowania z nimi tylko od kontrolowania ich. Tylko frajer wierzy jakiejś partii i sprzyja tym mendom. Już za kilka dni wszyscy wezmą się za łby. Ciemny lud wszystko kupi oglądając "święte scenki rodzajowe" w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal, że PO POlitycznie POprawnych nawet pies POd płotem nie zaszczeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każda telewizja kreuje się na narodową, bliską Polakom, patriotyczną, itp he he. A w temacie poparcia dla prez. Kaczyńskiego - wczoraj w Lublinie miało być pod zamkiem 15 tys. ludzi, było max 500 osób. dziś było około 1 tysiąc. W Warszawie wczoraj miało być nawet 1 milion, było chyba 100 tys. Dziś w Krakowie też miał być 1 milion, było około 150 tys. Przerost formy nad treścią i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zal, że PO POlitycznie POprawnych nawet pies POd płotem nie zaszczeka...
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się? Nie jąkałeś się wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty Ange wiesz, zapytaj ile osób było przed telewizorami!!! Niestety podobnie jak ja wiele osób z pewnością nie było w stanie przeżywać tego na Placu Zamkowym, a moja córka pojechała do Krakowa bo tak została wychowana, że wiedziała co powinna zrobić. Gdybyś była bardziej inteligentna zrozumiałabyś tę lekcję pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...