Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie usłyszeli potężny huk. Na miejscu płonący samochód, obok ciało mężczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2017 r. o 11:41 Powrót do artykułu
Czyli pojechał autostradą... do nieba. A taki szybki samochód miał. Z akcentem na... miał. Widziałem już takich kozaków na prawdziwej autostradzie. Zaraz przy deszczu lub zaraz po jest ich prawdziwy wysyp. Auta obrócone na barierce, zryta trawa. Tak to jest z tymi co myślą, że 140km/h to odpowiednia prędkość na autostradzie. Ja zwalniam przy deszczu do 110 i mam pietra. Ostatni przy Drezdnie większość zmniejszyła do... 80km/h?! Tak lało, że wycieraczki na najwyższych obrotach nie nadążały. Ale też byłem idiotą, który sunął 140-150km/h... Matizem w ulewę, gdzie tylko światła przeciwmgielne innych aut było tylko widać. No cóż, auto w użyciu miałem może drugi rok. Dopóki człowieka nie obróci, nie przywali dzwona to się nie nauczy, że... nie mamy pełnej kontroli nad autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi to wyglada na celową robotę... szkoda chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym całym zdarzeniu jedynie szkoda drzewa !!!!!!!!!!!!! takie chwasty dobrze, że same się eliminują. Często spaceruję z dziećmi tą drogą jak również biegają tam inni ludzi gdyby kogoś zabił lub okaleczył wtedy by była tragedia. a tak tylko to tylko informacja prasowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się 1000% Jedynie szkoda drzewa i przykrej pracy strażaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna śmierć przez LPG. Kiedy w końcu zakażą montowania tych bomb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile we krwi mu wykaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to wygląda na samobójstwo. Szkoda tak młodego życia. Nieuleczalnie chorzy, ludzie z nowotworami walczą o każdy dzień, a tu taka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć ofiary powodowana nie przestrzeganiem dobra wspólnego przez odpowiednie służby. Mój znajomy tez uległ śmiertelnej awarii systemu na drodze na mazurach gdzie za zakręcie drogi rosły drzewa. Zamiast wyciąć to co groźne i wadliwe to oni czekają na śmierć młodych ludzi! A ten co do ziemi teraz poszedł to dobry człowiek i syn matki i ojca! Żaden pijak ani nic takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty czleniu pierdooolisz? Chyba normalne że w środku lasu rosna drzewa a tam jest zakaz ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka, nie znamy ani dnia ani godziny................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zapier.lania to jest ekspresówka i autostrada. Tam drzewa nie rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 wsiowy mistrz , na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz w prosektorium,już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co z was za znieczulica. Zginał młody chłopak i nie ważne czy to był wypadek czy samobójstwo. Czy przez chwile pisząc te głupie chore komentarze pomyśleliście o jego bliskich co czuja gdy czytaja te wasze bzdury . Widać macie bezwartościowe życie skoro żerujecie na takiej tragedi. Drzewo urośnie nowe a jemu nikt życia nie zwróci. Więc może zastanówcie sie czasem co piszecie bo kiedyś to wy możecie być na jego miejscu... nikomu tego nie życze ale życie pisze własne scenariusze... Więc może następnym razem użyjcie móżgu jeśli go posiadacie i zastanówcie sie zanim znowu będzie wypisywać takie bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraza mnie to co czytam... zginal mlody czlowiek a wy wypisujecie takie rzeczy, jakim trzeba byc ch uje m i jakie trzeba mieć smutne zycie skoro tyle w was jadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...