Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków > Nauczycielka o koleżance z pracy: wykończmy ją

Utworzony przez mm, 15 września 2008 o 11:53
nauczycielki.......brak słów.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadomo już skąd dzieci i młodzież mają czerpać wzorce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To wstyd i hańba. Dorosłe osoby, a zachowują się gorzej niż dzieci! I te panie są nauczycielkami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To "panie nauczycielki" oraz chrześcijanki po sakramentach swiętych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO JEST CAłA PLATFORMA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
One powinny wszystkie polecieć bezpowrotnie z roboty, na czele z dyrektorem, bo nie wierzę, że nic nie wiedział a nie zareagował. Takie chwyty w szkole? a gdzie autorytet? a gdzie przykład dla dzieci? Przecież gdyby dzieci miedzy sobą tak się zachowywały, to by je zawieszono w prawach ucznia od razu. I nic ich nie usprawiedliwia, ani niskie pobory, ani stresująca praca. Ot., trzy durne baby, które sobie jatkę urządziły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEST MI WSTYD GŁÓWNIE ZA PANIĄ RZ. I PANIĄ S. OSOBY, KTÓRYCH MĘŻOWIE PIASTUJĄ TAK WYSOKIE STANOWISKA W ŁUKOWIE POWINNY ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM, A NIE ROBIĆ TAKIE ŚWIŃSTWA! TO ONE GŁÓWNIE POWINNY ODPOWIEDZIEĆ ZA CAŁĄ TĄ SUTYUACJĘ, A NIE PANI W., KTÓRA W OBAWIE O SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE POSTANOWIŁA NAGRYWAĆ ROZMOWY, ABY MIEĆ DOWODY. W POLSCE JUŻ TAK JEST,ŻE JAK KTOŚ MA JAKIEŚ WKRĘTY WE WŁADZACH, TO CHOĆBY NIE MIAŁ RACJI I TAK BĘDZIE UNIEWINNIONY. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ! JA NA MIEJSCU TYCH DWÓCH PAŃ JUŻ DAWNO BYM SIĘ ZE WSTYDU SPALIŁA, I TO JA BYM NIE WRÓCIŁA DO PRACY, GDYŻ MI WSTYD BY BYŁO SPOJRZEĆ INNYM W TWARZ PO TAKICH CHAMSKICH ZACHOWANIACH!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W łukowskiej piątce(szkole) zgrzyty między nauczycielkami.W/g mnie to wielki wstyd dla tego środowiska. Natomiast w szkole specjalnej p dyrektor łamie zasady współżycia społecznego, nie szanuje prawa Panuje tam nepotyzm ,mobbing, nadużywanie władzy.P dyrektor żadnej władzy się nie boi bo jak przekazałna sesji Ray powiatu przedstawiciel "Solidarności"Pracowników Oswiaty-"dyrektor nie ukrywa, że jest dobrym znajomym starosty"kIEDY W CZASIE SESJI BYŁA OMAWIANA SKARGA P. DYREKTOR POSZEDŁ SOBIE BO I TAK WIEDZIAL,ŻE STOŁEK MU ZOSTAWIĄ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w jaki sposób mozna było do takiej sytuacji dopuścic Pan dyrektor szkoły nr 5 jest nie wiele lepszy !!!.A drogie PANIE ( BABSKA !!!!!!!!!!!!!!) powqinny uczyć nie w szkole podstawowej nasze dzieci tylko powinno wysłać do zakładu karnegoi na wychowaczynie jakiś przestępców niech ich resocjalizuja .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myslę,że to najwyższy czas,aby na takie rzeczy reagować należycie;stanowczo i konsekwentnie.Precz z zawodu z takimi paniami.A na nową drogę zycia-gówno w kieszonkę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani żona radnego i pani komendantowa nie do ruszenia.To jest przykład wsiowych elit, które panują na zakeślonym przez siebie rewirze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale wstyd,żeby tak zachowywały sie nauczycielki.Te panie powinny stracic prace a napewno ja nie chce żeby uczyły moje dzieci.Robiły takie świnstwa swojej koleżance a w niedziele leca do koscioła i do komunii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracuję w szkole, gdzie są podobne chwyty stosowane. Boję się jednak strącić pracy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!! ciekawe czy mężom i rodzinie tych PSEUDO "PAŃ" jest do śmiechu...tu mąż dzieci, a w glowie siano, a przeciez niby wykształcone i rzekomo ułożone na pozór kobiety....ale POZORY MYLĄ JAK WIDAĆ...szkoda tylko tej kobiety co jej dokuczały ze za nagranie bedzie sądzona, a gdyby nie nagrała tych rozmow to nie byloby sprawy bo nie byłoby dowodów "ale takie nasze PRAWO":/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jak tu dziś mówić o autorytecie nauczyciela...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: