Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków > Nauczycielka o koleżance z pracy: wykończmy ją

Utworzony przez mm, 15 września 2008 r. o 11:53
nauczycielki.......brak słów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo już skąd dzieci i młodzież mają czerpać wzorce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd i hańba. Dorosłe osoby, a zachowują się gorzej niż dzieci! I te panie są nauczycielkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "panie nauczycielki" oraz chrześcijanki po sakramentach swiętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST CAłA PLATFORMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One powinny wszystkie polecieć bezpowrotnie z roboty, na czele z dyrektorem, bo nie wierzę, że nic nie wiedział a nie zareagował. Takie chwyty w szkole? a gdzie autorytet? a gdzie przykład dla dzieci? Przecież gdyby dzieci miedzy sobą tak się zachowywały, to by je zawieszono w prawach ucznia od razu. I nic ich nie usprawiedliwia, ani niskie pobory, ani stresująca praca. Ot., trzy durne baby, które sobie jatkę urządziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST MI WSTYD GŁÓWNIE ZA PANIĄ RZ. I PANIĄ S. OSOBY, KTÓRYCH MĘŻOWIE PIASTUJĄ TAK WYSOKIE STANOWISKA W ŁUKOWIE POWINNY ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM, A NIE ROBIĆ TAKIE ŚWIŃSTWA! TO ONE GŁÓWNIE POWINNY ODPOWIEDZIEĆ ZA CAŁĄ TĄ SUTYUACJĘ, A NIE PANI W., KTÓRA W OBAWIE O SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE POSTANOWIŁA NAGRYWAĆ ROZMOWY, ABY MIEĆ DOWODY. W POLSCE JUŻ TAK JEST,ŻE JAK KTOŚ MA JAKIEŚ WKRĘTY WE WŁADZACH, TO CHOĆBY NIE MIAŁ RACJI I TAK BĘDZIE UNIEWINNIONY. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ! JA NA MIEJSCU TYCH DWÓCH PAŃ JUŻ DAWNO BYM SIĘ ZE WSTYDU SPALIŁA, I TO JA BYM NIE WRÓCIŁA DO PRACY, GDYŻ MI WSTYD BY BYŁO SPOJRZEĆ INNYM W TWARZ PO TAKICH CHAMSKICH ZACHOWANIACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łukowskiej piątce(szkole) zgrzyty między nauczycielkami.W/g mnie to wielki wstyd dla tego środowiska. Natomiast w szkole specjalnej p dyrektor łamie zasady współżycia społecznego, nie szanuje prawa Panuje tam nepotyzm ,mobbing, nadużywanie władzy.P dyrektor żadnej władzy się nie boi bo jak przekazałna sesji Ray powiatu przedstawiciel "Solidarności"Pracowników Oswiaty-"dyrektor nie ukrywa, że jest dobrym znajomym starosty"kIEDY W CZASIE SESJI BYŁA OMAWIANA SKARGA P. DYREKTOR POSZEDŁ SOBIE BO I TAK WIEDZIAL,ŻE STOŁEK MU ZOSTAWIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jaki sposób mozna było do takiej sytuacji dopuścic Pan dyrektor szkoły nr 5 jest nie wiele lepszy !!!.A drogie PANIE ( BABSKA !!!!!!!!!!!!!!) powqinny uczyć nie w szkole podstawowej nasze dzieci tylko powinno wysłać do zakładu karnegoi na wychowaczynie jakiś przestępców niech ich resocjalizuja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę,że to najwyższy czas,aby na takie rzeczy reagować należycie;stanowczo i konsekwentnie.Precz z zawodu z takimi paniami.A na nową drogę zycia-gówno w kieszonkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani żona radnego i pani komendantowa nie do ruszenia.To jest przykład wsiowych elit, które panują na zakeślonym przez siebie rewirze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd,żeby tak zachowywały sie nauczycielki.Te panie powinny stracic prace a napewno ja nie chce żeby uczyły moje dzieci.Robiły takie świnstwa swojej koleżance a w niedziele leca do koscioła i do komunii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w szkole, gdzie są podobne chwyty stosowane. Boję się jednak strącić pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!! ciekawe czy mężom i rodzinie tych PSEUDO "PAŃ" jest do śmiechu...tu mąż dzieci, a w glowie siano, a przeciez niby wykształcone i rzekomo ułożone na pozór kobiety....ale POZORY MYLĄ JAK WIDAĆ...szkoda tylko tej kobiety co jej dokuczały ze za nagranie bedzie sądzona, a gdyby nie nagrała tych rozmow to nie byloby sprawy bo nie byłoby dowodów "ale takie nasze PRAWO":/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu dziś mówić o autorytecie nauczyciela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...