Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żal.pl... jak trzeba być głupim aby wygrać wybory z takim popraciem i wiarą ludzi w zmiane i tworzyc gabinet z takich życiowych nieudaczników....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
liczę na częste wizyty Pana Prezydenta w naszym województwie :) nareszcie odpowiedni człowiek na właściwym miejscu
0
Gratulacje i powodzenia!
0
Ktoś ją zna - kto to jest? pierwszy raz ją widzę
0
no to teraz kolej Puławy zawierzyć jakiejś tam żydówce wzorem Kraśnika. hahahahahahah...........
0
Szokujące...aż mi się futro podniosło...
0
Madra inteligentna kobieta gratuluje oby się udało pani i prezydentowi zrobić dobry wizerunek dla Polski-trzymam kciuki za Polskę  .Karpinski tez był dobrym ministrem z Puław szkoda ze tak mało zrobił dla regionu
0
Ciekawe co ze sprawą nagrywania rozmów w jej biurze poselskim?
0
cooooooooo ten babsztyl co ledwo szkoły skończył? Baba nie ma chłopa- nigdy nawet nie miała, nie ma dzieci, nie ma normalnej pracy tylko siedzi w biurze przygłupów. Skoro na niczym się nie zna bo nawet domu nie prowadzi to ja się pytam na jakim stanowisku będzie ona doradcą ?   - wyższośc marchewki nad pietruszką ? -wychowanie dzieci? -nauka i szkoła ? -zdrowie dzieci? - przedszkola ? - opłaty za prąd, gaz,tv, węgiel, net ?   Nie .....ona będzie pierd..........o in vitro bo ona wie najlepiej co potrzeba KOBIECIE. Taki zafaj....gruby babsztyl w kancelarii kacyka pisiora. To nie mój prezydent więc wszystkie ustawy, dekrety mam w duuu........
0
Bardzo dobry wybór. Gratuluję! Jako poseł pani Sadurska często była w regionie, interesowała się sprawami lubelszczyzny i nie bała się interweniować. To odważna i pracowita kobieta. Będzie świetnym szefem kancelarii
0
Trzeba jej chłopa, z porządnym zaganiaczem, żeby zrobił jej przynajmniej dwójkę bachorów, z raz na tydzień żeby jej spuścił lanie, ze przesoloną zupę, pójdzie do roboty za 1500 zł brutto - zobaczy Pani co to jest prawdziwe życie.
0
Bardzo dobry wybór. Gratuluję! Jako poseł pani Sadurska często była w regionie, interesowała się sprawami lubelszczyzny i nie bała się interweniować. To odważna i pracowita kobieta. Będzie świetnym szefem kancelarii
Beata to ty?
0
cooooooooo ten babsztyl co ledwo szkoły skończył? Baba nie ma chłopa- nigdy nawet nie miała, nie ma dzieci, nie ma normalnej pracy tylko siedzi w biurze przygłupów. Skoro na niczym się nie zna bo nawet domu nie prowadzi to ja się pytam na jakim stanowisku będzie ona doradcą ?   - wyższośc marchewki nad pietruszką ? -wychowanie dzieci? -nauka i szkoła ? -zdrowie dzieci? - przedszkola ? - opłaty za prąd, gaz,tv, węgiel, net ?   Nie .....ona będzie pierd..........o in vitro bo ona wie najlepiej co potrzeba KOBIECIE. Taki zafaj....gruby babsztyl w kancelarii kacyka pisiora. To nie mój prezydent więc wszystkie ustawy, dekrety mam w duuu........
Wypad LAMO z Polski
0
nie - to Marzanna
0
Nic nie zrobiła dla naszego regionu i nic nie zrobi. Stara zdziwaczała panna.
0
Ależ to ładna i jeszcze produkcyjna kobieta.Wszystko przed nią.Gorzej tylko może być z funkcjonowaniem kancelarii! Może Duda-prezydent chciał mieć pannę w kancelarii???
0
Ja
0
Tak to ja - Beata
0
No to pomyślność Ojczyzny zapewniona!!! Pani Poseł już kiedyś "zarządzała" - puławskim Szpitalem jako członek Zarządu Powiatu i skończyło się to wzrostem zadłużenia o około 15 mln. BMW górą.
0
Powodzenia pani  Sadurska jest pani  wlaściwa kobieta na   nowe miejsca  czyli kancelaria prezydenta   .Region Lubelski ma dwie mądre ładne  kobiety Mucha i Sadurska  .Powodzenia  paniom     
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: