Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No z tą urodą Pani Sadurskiej to chyba przesada :( Masz chyba wypaczony gust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała kobieta- ładna, mądra i szlachetna.Dobrze żeby tam była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ją zna - kto to jest? pierwszy raz ją widzę
To oglądaj trochę wiadomości,coś przeczytaj to będziesz znał takich prawych ludzi jak Ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad rzeczką opodal krzaczka Sadurska Małgorzata  Mieszkała kaczka-dziwaczka, Gryzły się kaczki okropnie: "A niech tę kaczkę gęś kopnie   SADURSKĄ    !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooooo ten babsztyl co ledwo szkoły skończył? Baba nie ma chłopa- nigdy nawet nie miała, nie ma dzieci, nie ma normalnej pracy tylko siedzi w biurze przygłupów. Skoro na niczym się nie zna bo nawet domu nie prowadzi to ja się pytam na jakim stanowisku będzie ona doradcą ?   - wyższośc marchewki nad pietruszką ? -wychowanie dzieci? -nauka i szkoła ? -zdrowie dzieci? - przedszkola ? - opłaty za prąd, gaz,tv, węgiel, net ?   Nie .....ona będzie pierd..........o in vitro bo ona wie najlepiej co potrzeba KOBIECIE. Taki zafaj....gruby babsztyl w kancelarii kacyka pisiora. To nie mój prezydent więc wszystkie ustawy, dekrety mam w duuu........
To mój Prezydent :) I odwal się od niego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad rzeczką opodal krzaczka Sadurska Małgorzata  Mieszkała kaczka-dziwaczka, Gryzły się kaczki okropnie: "A niech tę kaczkę gęś kopnie   SADURSKĄ    !"
Spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...