Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Madonna, a kysz! Petycje, protesty i modły

Utworzony przez julka, 7 lipca 2009 r. o 13:02
Nie jestem molosniczką Madonny, ale co z koncertem ma wspólnego Świeto kościelne. W koncu państwo jest świeckie, a nie tylko dla kotolików. Jak ktoś nie chce nie idzie na koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory, idiotyczny, nawiedzony naród. Zadupie cywilizacyjne. W/g tej sekty to przez cały rok nic się nie powinno dziać poza modłami bo przecież codziennie jest jakieś ich święto. Dlatego cieszę się, że tą sektę pomalutku szlag trafia. W końcu może będzie normalnie a nie średniowiecznie. Fałsz, zakłamanie, obłuda i obietnice bez pokrycia może odejdą w niepamięć. Niech pozostanie TYLKO wiara w Boga a nie dyktat nawiedzonych facetów w kieckach oraz ich wyznawców zwących się "katolikami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Chory, idiotyczny, nawiedzony naród. Zadupie cywilizacyjne. W/g tej sekty to przez cały rok nic się nie powinno dziać poza modłami bo przecież codziennie jest jakieś ich święto. Dlatego cieszę się, że tą sektę pomalutku szlag trafia. W końcu może będzie normalnie a nie średniowiecznie. Fałsz, zakłamanie, obłuda i obietnice bez pokrycia może odejdą w niepamięć. Niech pozostanie TYLKO wiara w Boga a nie dyktat nawiedzonych facetów w kieckach oraz ich wyznawców zwących się "katolikami".
W 100% popieram precz z ciemnogrodem klechów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze do tego były prezydent (?) na szczęście były bo to ani prezydent ani uczony tylko chłopek też popiwra pomysł LPR-u żałosne katolicowo-zbutwiałe rozumki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą w naszym fajnym kraju tacy deb***e??? W przypadku tych "politykierków" to chyba chęć przypodobania się moherowemu elektoratowi. Zobaczymy jaka będzie skuteczność tych modłów - jak Madonna przyjedzie to znaczy, że niebiosa nic przeciwko niej nie mają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zagorzałym fanem Madonny, ma w swoim repertuarze kilka fajnych kawałków. Może jej koncert dla wielu będzie odskocznią od tego ciemnogrodu nad Wisłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalker napisał:
Nie jestem zagorzałym fanem Madonny, ma w swoim repertuarze kilka fajnych kawałków. Może jej koncert dla wielu będzie odskocznią od tego ciemnogrodu nad Wisłą.
Masz całkowitą rację.Nasz kraj to taki ciemnogród którym rządzi kler i ci którzy nie bardzo wiedzą czym jest demokracja....czyli WOLNOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później dziwimy sie,że świat śmieje sie z Polski.Skoro tu taki ciemnogród to zawsze tak bedzie.Czarnym, na pohybel !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Chory, idiotyczny, nawiedzony naród. Zadupie cywilizacyjne. W/g tej sekty to przez cały rok nic się nie powinno dziać poza modłami bo przecież codziennie jest jakieś ich święto. Dlatego cieszę się, że tą sektę pomalutku szlag trafia. W końcu może będzie normalnie a nie średniowiecznie. Fałsz, zakłamanie, obłuda i obietnice bez pokrycia może odejdą w niepamięć. Niech pozostanie TYLKO wiara w Boga a nie dyktat nawiedzonych facetów w kieckach oraz ich wyznawców zwących się "katolikami".
I powiem tak swoje lata mam ,wierzącym w Boga jestem-nie w kler ,do moheru się jednak nie zaliczam i nie utożsamiam się z nawiedzonymi ,i powtórzę pytanie co ma piernik do wiatraka czyli co występ Madonny ma do święta kościelnego każdy pójdzie tam gdzie będzie czuł potrzebę -duchową a że młodzież pójdzie na występy no cóż ,a czyja to wina? jak nie samych księży i całego KK sukienkowi zapomnieli że z niewolnika nie ma pracownika i nic na siłę ,a próbują młotkiem !I dodam na zakończenie tak, że sam bym poszedł na występ Madonny ale ciut za daleko .Dlatego jestem za tym by koncert się odbył bo kościołów mamy dostatek i na co dzień ze szkołami ,szpitalami włącznie natomiast występ tej Pani na pewno uatrakcyjni nasz Kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKATOLICKI TERRORYZM ANTYKATOLICKIE FOBIE. Czy ci wszyscy, którzy tutaj tak emocjonalnie odnoszą się do sprzeciwu katolików, dopuszczają możliwość odbycia się tego koncertu np. w dniu przemarszu żywych na obrzeżach obozu niemieckiego w Oświęcimiu i gdyby ta śpiewająca pani miała taki kaprys i nazwała się np. rabinem, robiąc przy tym prowokacyjne aluzje do symboli żydowskich? Bo ja nie. A to dlatego, że należy uszanować czyjeś uczucia, szczególne miejsca i daty. To jest właśnie tzw. tolerancja i kultura współżycia. Oddzielną sprawą jest, że do takich napięć i zamieszania doprowadza urzędnik państwowy, jakim jest Prezydent Miasta Warszawy. I to jest bardzo zastanawiające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...