Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc chora. A w sobotę finał Mam Talent

Utworzony przez życzliwa, 25 listopada 2010 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Madziu! Do piątku ci przejdzie, życzę ci zdrowia i wiem, że w sobotę pięknie zaśpiewasz i wygrasz główną nagrodę!Życzę powodzenia w finale!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu trzymam kciuki; POZDRAWIAM I POWODZENIA;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniara mała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci dopiero temat, na pierwszą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Trzeba zamykać szkoły i szpitale, ogłosić żałobę narodową... Szkoda słów, a to widać największy temat na jaki stać czołową gazetę wydawaną w mieście wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka I też - nie jestem gwiazdą . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
wieśniara mała
SAM JESTEŚ WIEŚNIAKIEM I PISZESZ TO Z ZAZDROŚCI ŻE MAŁEJ SIĘ UDAŁO. A TOBIE MADZIU DUŻO ZDROWIA I NIE PRZEJMUJ SIĘ GŁUPIMI WPISAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ale wy jesteście żałośni, co wam przeszkadza mała nastolatka występująca w jakimś durnym programie(w którym są sami wokaliści, drugi idol) dziecko zachorowało i o niej piszą wcale się nie dziwię, taka pogoda. napewno da sobie radę... ale w pierwszej 3 jej nie widzę, jednak życzę powodzenia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie Amol...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje pierwszej strony!!! PIONA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i d*** blada. Nie sądzę aby dla Magdy przesuwali termin emisji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie Maciarewicz?Należy powołać sejmową komisję śledczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z tą tragedią z pierwszej strony gazety wojewódzkiej mamy co zrobić ?? Zrzutkę na leki ?? Prosić o przesunięcie terminu emisji żałosnego programu ?? a może rzucić się z mostu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech madzia zwróci się do TVNu z prośbą o zmianę terminu nagrania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze program jest na żywo (półfinały i finał). Po drugie jesteście wredni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się czepiacie,ta mała to dzielne dziecko,da sobie radę,życzę jej wygranej i spełnienia marzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybałwan napisał:
Wszystkim malkontentom, którzy w swoim małomieszczańskim zapyziałym krytycyźmie i z wrodzoną zazdrością szydzą z tej dziewczynki powiem tyle: Spier... na drzewo! I nie schodzić! Jesteście nadętymi ćwierćinteligentami, których razi czyjeś szczęście i radosć czerpana z tego co się w życiu uda zrobić dobrego. Żal mi was z powodu waszej zawszonej zawiści. Magda ma niebywały talent a skoro uważacie się za bardziej utalentowanych to droga na scenę stoi przed wami otworem. Nikt nikomu niczego nie zabrania przecież.
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdsa napisał:
tyś talent widział a raczej slyszal?? wcale ladnie nie spiewa, poza tym jesli ma taki talent wokalny to z pewnoscia jakas wytwornia bedzie sie chciala ja zajac, moge sie zalozyc, ze malo kto by jej plyte kupil. Poza tym ona ma w planach budowe domu wiec tych pieniedzy nie przeznaczy na rozwoj swojego talentu i promocje, zatem jestem za tym zeby nie wygrała, bo inny jest cel tego programu. Juz bardziej zasluguja z UDSu na ta kase.
Zazdrościsz jej tego, że chce przeznaczyć pieniądze na budowę domu? Przemawia przez ciebie wsiowa zawiść a co oceny jej talentu to raczej nie jesteś upoważniony gdyż jak mniemam doświadczenia na tle artystycznym nie posiadasz, ja natomiast jestem z wykształcenia muzykiem. Wsadź sobie zatem swoje "mądrości" wiesz gdzie... Ta dziewczynka ma nieprzeciętny talent - tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Ja też mam kłopoty z gardłem: chrypka, anginka. A także przewlekła biegunka I też - nie jestem gwiazdą . . .
To ja Ci życzę powrotu do zdrowia. Ty bądź słoneczkiem i będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...