Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc i jej pierwszy singiel - posłuchaj

Utworzony przez Gość, 20 stycznia 2013 r. o 10:41
ale kaszalot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawałek zrobiony na jak więszość dzisiejszej sieczki. Nie oddaje możliwości wokalistki. Sam utwór nie zmusza do rzadnego wysiłku ze strony wykonawcy. Magdalenę stać na więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja kiszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka kiszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma taki głos a śpiewa o du*** marynie... nie wiem kto ma niby być odbiorcą tej piosenki... ani to dla dzieci ani dla dorosłych. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fasolki i Majka Jeżowska to przy tym gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moc, temperament. Magda śpiewa z taką charyzmą, że co najmniej chcę słuchać bez przerwy - przeglądam już, przypominam sobie dawne przeboje , to wszystko co brzmiało i brzmi tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
utwór nie zmusza do rzadnego wysiłku ze strony wykonawcy. Magdalenę stać na więcej.
To zaśpiewaj tak bez wysiłku, ale najpierw zapraszam do szkoły. Twoja ortografia to jest dopiero dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre! Powrót do starych przebojów - kasety mamy Ktoś napisał, że o niczym. Głuchy jakiś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piosenka w stylu dobre rady ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Jesteś świetna w tym co robisz oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MADZIA ŚWIETNY SINGIEL- WPADA SZYBKO W UCHO.TRZYMAMY KCIUKI. BYCHAWSKA STREET.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tytuł artykułu to jeszcze informacja, czy już reklama ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nic specjalnego . ;/ . Lepiej wypadła jak śpiewała w programie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóz nie powala na kolana. Prościutka melodia a słowa bez rewelacji. Spodziewałam sie czegos lepszego. troche czasu mineło od programu "Mam talent' wiec powinna sie rozwinąć a mnie się bardziej podobała w tamtej wersji i z tamta barwa głosu. Przeboju z tego nie będzie i raczej nie zostanie w pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona naprawde ma talent. Weźmy pod uwagę wiek Magdy. Wszyscy krytycy niech sobie przypomną co robili w jej wieku, a co robi ona. Ktoś napisał ze to nie jest piosenka ani dla dzieci ani dla dorosłych. Jakby spiewała na tematy dorosłych to by było sztuczne zważywszy na wiek, a nie śpiewa o "puszku-okruszku" bo jest poważna. Poza tym teraz już nawet najmniejsze dzieci czegoś takiego nie słuchają. Magda tutaj ma naprawde ciekawą barwę głosu, muzyka wpada w ucho. BRAWO MAGDA Byle tak dalej. Za kilka lat może nam wyrosnąć prawdziwa gwiazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w jej wieku juz komponowalam, ale cos za cos, Madzia ma bardzo dobry glos, moj zostawia wiele do zyczenia. Piosenka zaspiewana bardzo dobrze wszystkie "gardlowe" momenty mi osobiscie sie podobaja. Slowa no coz, doroslym moga nie przypasc do gustu, ale dla 14-letniej dziewczynki sa odpowiednie. Poza tym w piosence uzyto gry slow, w bardzo ladny, latwy do zrozumienia sposob. szkoda tylko ze taka duza otoczka muzyczna. Magda ma naprawde ladny glos i nie potrzebuje tylu instrumentow, by dobrze brzmiec. Podoba mi sie ze piosenka jest dynamiczna i nie ma w niej takiej melancholi, Musimy pamietac ze Magda ma 14 lat, caly czas jej glos sie rozwija ,a na smutne piosenki bedzie miec czas tylko taka moja opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę pisząc to jest masakra. nie pisze tego dlatego bo chce byc od niej lepsza czy cos .tylko wiemy ze ona lubi takie klimaty i staramy sie to rozumiec,ale ta piosenka jest bardzo prosta , szczegolnie melodia i slowa. dziedzi w podstawowce moga tak spiewac . jak juz ona chce takie powazne piosenki spiewac to moze troske inne:D a zreszta jak chce, bo to bedzie jej decyzja. Tylko kto tego bedzie sluchac? jej rodzina/? Niestety wiem ze ona wybiera zla droge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda się prezentuje w tym stylu zarówno dobrze jaki i w programie. Jak krytycy myślą że ona się nie rozwija to ja wam mogę to udowodnić że Magda od rana do wieczora się kształci i co najmniej 2 razy w tygodniu koncertuje a głównie charytatywnie . I chwała jej za tak wielkie i oddane serce na ludzką krzywdę. A piosenka zrobi furorę i jeszcze nie raz nas zaskoczy pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...