Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magdą Welc jedzie do Kielc. Zaśpiewa z Violettą Villas

Utworzony przez Dziamdziak, 20 stycznia 2011 r. o 14:32 Powrót do artykułu
Młodą będą teraz kojarzyli z tym kaszalotem od psów i kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Magdą" ? To jakieś francuskie imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pchają to dziecko w taki kicz, że potem jak będzie chciała zaistnieć na serio na scenie, to już będzie w szufladce piosenki biesiadnej. I skończy w weselnej kapeli. Tak to jest jak prości rodzice biorą się za zarządzanie karierą utalentowanego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrk napisał:
Pchają to dziecko w taki kicz, że potem jak będzie chciała zaistnieć na serio na scenie, to już będzie w szufladce piosenki biesiadnej. I skończy w weselnej kapeli. Tak to jest jak prości rodzice biorą się za zarządzanie karierą utalentowanego dziecka.
wydaje mi się ,że ty jesteś bardziej "PROSTY LUB PROSTA" od jej rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to dziecko do ortodonty idzie po aparat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Niech to dziecko do ortodonty idzie po aparat
ajjjjjj, jaka zazdrość ci d... ściska, powodzenia może i ty coś w życiu osiągniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Niech to dziecko do ortodonty idzie po aparat
Joanno zajmij się lepiej swoim życiem i swoimi zębami:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdusia , nie zwracaj uwagi na złośliwe komentarze. Ci , którzy je piszą są najnormalniej w świecie chorzy z zawiści. Osobiście życzę Ci wszystkiego najlepszego , udanych występów i samych sukcesów tak w występach artystycznych , jak również w nauce. Występować u boku GWIAZD takich jak Michał Bajor, czy Violetta Villas- to wielki zaszczyt- zwłaszcza dla tak młodej artystki. Pozdrawiam :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrk napisał:
Pchają to dziecko w taki kicz, że potem jak będzie chciała zaistnieć na serio na scenie, to już będzie w szufladce piosenki biesiadnej. I skończy w weselnej kapeli. Tak to jest jak prości rodzice biorą się za zarządzanie karierą utalentowanego dziecka.
Brak słów , aby z głupimi rozmawiać o mądrości. Czasem Ci ,,prości" rodzice są więcej warci od tych ,, skrzywionych "...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ajjjjjj, jaka zazdrość ci d... ściska, powodzenia może i ty coś w życiu osiągniesz
Tutaj nie chodzi o zazdrość, cym wcześniej się specjalista podejmie leczenia, szczególnie w tak młodym wieku, to tym szybciej będą efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaśpiewa z Violettą Villas" "Nasze najlepsze filmy w 2010: Magda Welc, Ani Mru Mru i wiec Palikota (wideo)" "Specjalnie na tę okazję, piosenkę dla zwyciężczyni programu Mam talent skomponował maestro Jerzy Maksymiuk". - Jak to Pan Brzechwa napisał: "Chwaliła się rzepa przed całym ogrodem, Że jest bardzo smaczna z miodem. Na to miód się odezwie i tak jej przygani: - A ja jestem smaczny i bez pani!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje jej nich zaśpiewa z Michaelem Jacksonem. Ludzie do czego WY doprowadziliscie tymi sms-ami, w ma talent naprawde startowali zdolni ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Magdusia , nie zwracaj uwagi na złośliwe komentarze. Ci , którzy je piszą są najnormalniej w świecie chorzy z zawiści. Osobiście życzę Ci wszystkiego najlepszego , udanych występów i samych sukcesów tak w występach artystycznych , jak również w nauce. Występować u boku GWIAZD takich jak Michał Bajor, czy Violetta Villas- to wielki zaszczyt- zwłaszcza dla tak młodej artystki. Pozdrawiam :-).
Wyjedz do Tworek na leczenie , moze wtedy zczniesz pisac prawde. artystka z niej ja z piz.. worek na kasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lady Mery napisał:
Wyjedz do Tworek na leczenie , moze wtedy zczniesz pisac prawde. artystka z niej ja z piz.. worek na kasze.
widać że ty już wróciłeś z leczenia z Twore , ale co nic nie pomogło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatet napisał:
Proponuje jej nich zaśpiewa z Michaelem Jacksonem. Ludzie do czego WY doprowadziliscie tymi sms-ami, w ma talent naprawde startowali zdolni ludzi.
rzeczywiście tragedia!, Magda wygrała!!! może porozmawiasz o tym z psychologiem, bo chyba masz traumę, żeby tylko nie została ci do końca życia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi sensacja, nie macie innych tematów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałem napisać żal.pl i żenada.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem z Magdą, ma dziewczyna głos. Boję się tylko jenego - otóz boję się przeforsownia jej głosu!!!!! Dajcie dziewczynie odpocząć, niech kształci głos. Nie można myśleć kategoriami ,,Przecież tylko u mnie zśpiewa piosenkę, może dwie, czy trzy....." Bo tak myślą pewnie wszyscy, którzy ją zapraszają... Organizatorzy!!! Zacznijcie myśleć innymi kategoriami!!! Ta dziewczyna wypali się!!! A poza tym każda wzminka o Magdzie w mediach wywołuje kolejną lawinę uszczypliwych uwag od ,,fachowców i znawców" talentów. Pozwólcie jej normalnie żyć!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda mówi, że męczą ją te ciągłe podróże. A to jest jeden z istotnych argumentów przemawiających za tym, że najpóźniej za kilka lat, najlepiej po ukończeniu gimnazjum , powinna się na stałe przenieść do Warszawy! Tym bardziej, że podróży będzie już tylko więcej, a większość z nich właśnie do stolicy - udział w programach telewizyjnych i radiowych, nagrania, koncerty, kontakty ze środowiskiem muzycznym. Poza tym powinna ukończyć najlepszą z możliwych średnich szkół muzycznych, nie mówiąc już o studiach. W końcu komu jak komu, ale Magdzie wszystko to szczególnie się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...