Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GRATULACJE MAŁA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu wielkie gratulacje brawo jestesmy dumni ze cie mamy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje, ale faworytem jest Kamil BEDNAREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Madziu! Nie mogło być innego zakończenia tego programu, jesteś najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE też fłosowałam na Madzie, b.fajny występ itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu jesteś wielka! gratulacje! oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN SUKCES JEST PRODUKTEM SOCJOTECHNICZNEJ MANIPULACJI TVN. ON MA POKAZAC JAK SPELNIA SIE TELEWIZYJNA BAJKA. TYLKO CO TO MA WSPOLNEGO Z TALENTEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza, szacun za ten głos... Ten program, z takim prowadzeniem i ustawianiem odbiera sens pojęciu "talent".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
TEN SUKCES JEST PRODUKTEM SOCJOTECHNICZNEJ MANIPULACJI TVN. ON MA POKAZAC JAK SPELNIA SIE TELEWIZYJNA BAJKA. TYLKO CO TO MA WSPOLNEGO Z TALENTEM?
Zuza to właśnie ty jesteś zmanipulowana. Magda ma niezwykły talent a tvn jest telewizją komercyjną bliską doskonałości. (Na przykład Polsat zostaje daleko w tyle.) Właśnie leci powtórka programu. Namawiam cię do obejrzenia perfekcyjnego szoł jaki zrobił tvn z występu Magdy jeszcze raz. To się nazywa potrafić zarabiać pieniądze! Ponadto tvn w sposób doskonały realizuje hasło koalicjanta PO -- "Najważniejszy jest człowiek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze złośliwców krytykujących Madzię robi mi się niedobrze. Ich Wypowiedzi (np. przerażająca Zenka) świadczą o patologii osobowości i aż boję się o Gwiazdkę z Niedrzwicy Dużej, bo tacy nienawistni i zaburzeni ludzie mogą być dla Niej niebezpieczni. Aż żal ściska, że są osoby, które nie popierając wyboru sięgają po okrutne i obrażające epitety pod adresem Madzi - ale to świadczy tylko o ich małości. Madziu pięknie śpiewasz i cieszę się, ze wygrałaś, pozdrawiam Cie serdecznie, Twoją Rodzinę i Nauczycielkę śpiewu !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywista manipulacja wynikiem poprzez: 1/ łzawy felieton wprowadzający o dziecku; 2/ reklamiarstwo "kelnerów" Prokopa i Hołowni; 3/ brak umiaru jury; 4/ ustawkę w postaci ostatniego (finałowego) występu tuż przed otwarciem linii SMS-owych. Propaganda sukcesu po prostu. TVP z czasów PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takim wyborze "rodakow" finalisci tacy jak Bednarek czy Jeszke powinni... wymigrowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzezinski napisał:
Oczywista manipulacja wynikiem poprzez: 1/ łzawy felieton wprowadzający o dziecku; 2/ reklamiarstwo "kelnerów" Prokopa i Hołowni; 3/ brak umiaru jury; 4/ ustawkę w postaci ostatniego (finałowego) występu tuż przed otwarciem linii SMS-owych. Propaganda sukcesu po prostu. TVP z czasów PRL.
Brzeziński sądząc po twoich wypocinach to jesteś właśnie takim dzieckiem PRL-u i twoja mamusia jak czekała w Kraśniku w kolejce po śpiochy to zapomniała że w drugim sklepie rzucili właśnie pieluchy a ty w domu na Wyżnicy za długo leżałeś w ... -mam rację? Dziewczynka wygrała bo ma talent - to wszystko co mam do powiedzenia w jej sprawie a ty jak zazdrościsz tych 300.000 to IV edycja prawdopodobnie przed nami:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziński o czymś mi przypomniał... Jak się nazywał ten majster TVP od pokazywania sukcesów? Jakieś takie podobne nazwisko ma właściciel TVN...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
TEN SUKCES JEST PRODUKTEM SOCJOTECHNICZNEJ MANIPULACJI TVN. ON MA POKAZAC JAK SPELNIA SIE TELEWIZYJNA BAJKA. TYLKO CO TO MA WSPOLNEGO Z TALENTEM?
BRAWO ZUZA! Jesteś cool kobitka. To, co napisałaś to święta prawda! TVN to ściema i trzeba o tym mówić, nim nam zrobią kibel z mózgu do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
TEN SUKCES JEST PRODUKTEM SOCJOTECHNICZNEJ MANIPULACJI TVN. ON MA POKAZAC JAK SPELNIA SIE TELEWIZYJNA BAJKA. TYLKO CO TO MA WSPOLNEGO Z TALENTEM?
Zuza, jesteś wielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie się co piszecie!!!zasłużyła na ta wygrana.wiem ze jej zazdrościcie takiej wygranej. a administrator nie powinien takich komentarzy wystawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem to NIE MAM TALENT lecz IDOL... 10 finalistów z czego 8 czy 9 spiewa... spoko może maja talent ale od śpiewania byl IDOL ;/;/ Bylo wiele osób które miały większy talent od finalistów !!! ale coż jaki kraj taki program... Polska kraj absurdów ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...