Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z calym szacunkiem dla tej malej o bardzo fajnym glosie...ale haslo programu mam talent chyba gdzies zaniklo..bo prawdziwym talentem byl niewidomy---to jest dopiero talent ,,gosc ktory nie wie jak wyglada swiat gra i spiewa !!!! mimo wszystko piekne gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by coś to ja ci nie zasdroszcze
Ostatnio edytowany 28 listopada 2010 r. o 17:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała.Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jesteście tacy zawistni??? Czy ktoś wam broni wziąć udział w programie? Magda wygrała słusznie, nie jest zblazowaną lalą, ale normalną dziewczynką, która dzięki wygranej będzie miała możliwość rozwijać swój talent. Madziu, gratuluję Ci z całego serca! I cieszę się, że są jeszcze dzieci, które wiedzą, co to dom i rodzina i się tego nie wstydzą głośno powiedzieć. A ten, kto uważa, że dzięki temu, co o nich mówiła, grała na ludzkich emocjach- chyba nigdy nie miał domu albo się go po prostu wstydzi. Rodzicom Magdy gratuluję takiego dziecka! Niech się rozwija i pokaże tym wszystkim, którzy w nią nie wierzą, kim naprawdę jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała.Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Polska leży w Niedrzwicy i dlatego na nią zagłosowała. Itd.
Polska składa się w większości z ludzi, a nie z bestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magdo jestes wspaniala wielka tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorze artykulu Ty deb***u ''tato sie rozpłakał'' ?? może tata sie rozpłakał? pracujesz w gazecie i używasz wołacza w takim kontekscie? jakis jebniety jestes i twoi pzrzelozeni tez sa jebnieci bo cie trzymaja w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można mieć pretensji do dziecka że wygrało i wieszanie psów na Magdzie nie ma sensu. Problem jest gdzie indziej a mianowicie w społeczeństwie, który w wyborach kieruje się współczuciem,emocjami i nie ma pojęcia o konsekwencjach swoich decyzji.Kibicowałam komuś innemu ale nie ujmuję dziewczynce talentu bo naprawdę go ma jednak drażnią mnie takie ,,dorosłe dzieci". Nie rozumiem doboru repertuaru,w związku z tym nie czekam na jej płytę, nie pójdę na jej koncert.Wygrana finansowa na pewno zmieni jej życie na lepsze,stworzy nowe możliwości i dobrze,niech jej się wiedzie. Wszystkie dzieciaki są cudowne i wzruszające jak tańczą, śpiewają czy walą w bębenek więc gdyby Madga zaśpiewała coś z Króla Lwa albo innej disneyowskiej produkcji też by ludzi poruszyła i może też by wygrała.Jestem wstrząśnięta tym werdyktem tylko i wyłącznie z powodu tak ogromnego popracia społecznego dla karykatury dzieciństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cylo napisał:
NIECH NO JA CIE DORWE TY MESKA DZIWKO!
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. -------------------------------------------------------------------------uwież mi że Policjaprzygląda sie temu forum.I uwierz mi że istnieje coś takiego jak twój adres IP w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim któży wulgaryzmy wypisują proponuje się pochylić i rozpędzić a ściana napewno gdzieś się znajdzie może wtedy WAM się w tych pustych pałach poukłada Madziu gratulacje jesteś świetna pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jakis administrator czyta wogóle te komentarze?osoba o nazwie "dzik"ewidentnie grozi dziewczynce która ma 12lat! chore,ale to tylko w polsce tak potrafia!!!!czysta zazdrosc,a do kolegi dwa słowa:jak cie matka nie wychowała to może sądy cie wychowaja bo ja bym tego tak nie zostawiła!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś strasznego się dzieje!!! Wypisywać takie wulgarne słowa na jedenastoletnią dziewczynkę!!!! Madziu pozdrawiam Cię! Gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. -------------------------------------------------------------------------uwież mi że Policjaprzygląda sie temu forum.I uwierz mi że istnieje coś takiego jak twój adres IP w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmie proszę administratora strony o podjęcie bezzwłocznej decyzji dotyczących niektórych wypowiedzi według prawa podlegających karze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam i gratuluję ci jest cosw tobie i nie przejmuj się tym ze ciękonkurencja skrytykuje ciesz siętym ze cała polska tak zareagowała i dała ci telewizja szansę na rozwój bo zrobiłaś niezłą reklamę dla siebie. Pozdrawiam i będę cięnapewno śledzila bo tez kocham zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie bardzo proszę administratorów o wyciągnięcie konsekwencji wobec chamskich, wstrętnych wypowiedzi pod adresem Magdy. NIe udawajcie że nic sie nie nstało. Namierzenie tego kogos to kwestia pięciu minut. Zostało popełnione przestępstwo. PS Nie lubię tego programu i nigdy go nie śledziłam. Ale wobec sukcesu Magdy powiem krótko - gratuluje sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda bardzo ładnie zaśpiewała, ale moim faworytem był Kamil. Ale myśle że Magga bardziej potzrebuje tych pieniędzy niż Kamil. to miłe że nasze uczestnicy z naszych okolic dosżłi tak daleko (Kamil ma rodzinę w Bychawie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję serdecznie Madzi, jesteś wielka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do administratora strony, by zgłosił policji przestępstwa grożenia Madzi - niech po IP złapią zwyrodnialców - apeluję o wprowadzenia postepowania karnego wobec tych wynaturzonych psychopatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Apeluje do administratora strony, by zgłosił policji przestępstwa grożenia Madzi - niech po IP złapią zwyrodnialców - apeluję o wprowadzenia postepowania karnego wobec tych wynaturzonych psychopatów!
Popieram i przyłączam się do prośby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...