Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent 2010. Jurorzy prawie płakali (wideo)

Utworzony przez STYX, 12 września 2010 r. o 12:07 Powrót do artykułu
No dobra, ale po co to? Nagra płytę? Zostanie gwiazdą festiwali ? Podpisze kontrakt płytowy? Takie programy robią dzieciom wiecej szkody niż pożytku. Ale tzw. naród chce igrzysk i nic nie wie,że po każdych igrzyskach zostają tony śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda super śpiewa tylko że jurorzy to deb***E .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dojrzały głos jak na 11-latkę. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
No dobra, ale po co to? Nagra płytę? Zostanie gwiazdą festiwali ? Podpisze kontrakt płytowy? Takie programy robią dzieciom wiecej szkody niż pożytku. Ale tzw. naród chce igrzysk i nic nie wie,że po każdych igrzyskach zostają tony śmieci.
przynajmniej sobie kase zarobi. tyle z tego dobrego. a ty jej pewnie zazdroscisz i dlatego wypisujesz takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie!! Madziu masz wspaniały talent a mama może byc tylko dumna z całych sił! Trzymam kciuki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
No dobra, ale po co to? Nagra płytę? Zostanie gwiazdą festiwali ? Podpisze kontrakt płytowy? Takie programy robią dzieciom wiecej szkody niż pożytku. Ale tzw. naród chce igrzysk i nic nie wie,że po każdych igrzyskach zostają tony śmieci.
A jaka w tym szkoda?? pokazała się i program daje jej szanse, a jakby nie wystąpiła lepszy byłby pożytek?? mieszka w Niedrzwicy wątpię w to, że bez występu w takim programie miała by szanse osiągnąć coś więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu! Jesteś wspaniała, śpiewasz pięknie, tak pięknie że się popłakałam jak słuchałam. Nie wiem, czy wygrasz ten program, czy nie, ale dla mnie i tak będziesz zwyciężczynią. Pamiętaj jedno, jeśli nie wygrasz tego programu to nie załamuj się, ktoś na pewno Cię zauważy, ktoś zauważy Twój niezwykły talent i pomoże Ci osiągnąć życiowy sukces! Madziu, śpiewaj, śpiewaj i jeszcze raz śpiewaj. Jesteś wspaniała! Jestem Twoją fanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same talenty w Niedrzwicy.. najpierw BLASPHEMY RITES a teraz ta dziewczynka :)I Ci pierwsi i Magda wyciska łzy odbiorcom Gratuluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda super!!!!!plastykowa (DODA) lalka przy Tobie to wyjacy kojot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, pięknie zaśpiewałaś. Trzymam kciuki za Ciebie. Wierzę, że jeszcze Ciebie usłyszymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, masz anielski głos! Cudownie zaśpiewałaś! Pomyślności na kolejnych etapach, ja już trzymam kciuki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale Madziu,tak trzymaj!!! życzę Ci powodzenia w finale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi ciary przeszły... Super głos. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekka przesada z tym płaczem, za to płacą Foremniak i Chylińskiej, ładniejszy glos miała dziewczynka z poprzedniej edycji! mnie nie zachwyciło, zwyczajnie zaśpiewała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie zaśpiewałaś super aby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale tak ladnie nie zaspiewala nie ma czym sie zachwycac., a jakie ona pieniadze niby zarobi ?? jak uczestnikom w zadnym etapie sie nie placi glaby... szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, Kasia Sawczuk to było coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co napisał ze niema talentu to niech luknie w lustro i zobaczy jakie beztalencie stoi przednim , ona ma 11lat i wykłada wszystkich na łopatki dawno nie wzruszyłem się słuchając tego śpiewu i chce więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BBBBBBB napisał:
wcale tak ladnie nie zaspiewala nie ma czym sie zachwycac., a jakie ona pieniadze niby zarobi ?? jak uczestnikom w zadnym etapie sie nie placi glaby... szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Ty możesz o tym wiedzieć?występowałaś[łeś] w Mam Talent?A dziewczynka napewno do czegoś dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...