Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent 2010. Jurorzy prawie płakali (wideo)

Utworzony przez STYX, 12 września 2010 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Ale i tak na miejscu matki najpierw przed występem zadbałbym o uzębienie dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 59lat ale jak słyszałem ten występ Magdy to łzy same płynęły mi po policzkach ,a sam też kiedyś grywałem po weselach zabawach ,i wiem jak powinna wyglądać dobra muzyka ,jest wspaniała Magda trzymaj tak ale nie daj się wymanewrować innym osobą zachowaj swoją twarz na wsze czasy i chciałbym ciebie jeszcze usłyszeć i ten piękny głos twój którego używasz do tak pięknego śpiewu ,śpiewasz jak słowik ,jesteś naznaczona przez Boga zostałaś wybrana przez tego jedynego który nas stworzył a twoja mama jest twoim aniołem pozdrawiam was ryszard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz mojego smsa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ona wie o czym śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNA ŚPIEWA FANTASTYCZNIE (WYCISNEŁA ZE MNIE ŁZY)-ŻYCZMY JEJ DUŻEGO SUKCESU -TAK TRZYMAI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogdan napisał:
Magda super śpiewa tylko że jurorzy to deb***E .
Trzeba by załatwić, żeby zamiast widoku jurorów, a zwłaszcza jednej jurorki, puszczali jakąś reklamę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarbie potrafisz śpiewać z uczuciem i to jest piękne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu brak słów śpiew przecudowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałaś czadu Mała! Pięknie, jestem pod wrażeniem jakie nam się gwiazdy rodzą w tym naszym pięknym kraju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepięknie, cudownie spiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja-brak mi słów żeby wyrazić zachwyt dla ogromnego talentu Magdy-życzę sukcesów i czekam na więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BBBBBBB napisał:
wcale tak ladnie nie zaspiewala nie ma czym sie zachwycac., a jakie ona pieniadze niby zarobi ?? jak uczestnikom w zadnym etapie sie nie placi glaby... szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien ,że nie dorównujesz tej małej do małego palca u nogi. Jak spiewasz pod prysznicem to sąsiedzi zamykają okna bo myślą , że się kundle gryzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie właśnie takie programy dają szanse na jakiś sukces Niedrzwica to mała miejscowość szczerze więc udział w takim programie to OGROMNA szansa trzymamy za Ciebie kciuki maleństwo WYGRASZ!!!! :):*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityk napisał:
Ale i tak na miejscu matki najpierw przed występem zadbałbym o uzębienie dziecka
Najpierw proponuje tobie spojrzeć w lustro i udać się do terapeuty oceniasz tylko po wyglądzie zastanów się co wypisujesz na publicznych forach!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów,urodzona gwiazda estrady !!! Madziu życzę Ci wielu sukcesów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu wzruszyłaś mnie do łez Twoim pięknym głosem i i Twoją skromnością,życzę Ci wszystkiego najlepszego serduszko trzymam za Ciebie mocno kciuki.Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos wspaniały myśle, że są jeszcze dobrzy ludzie na swiecie i zajmą się twoją dalszą kariera. Jesteś młodą,piękną dziewczynką z pieknym głosem . Uwielbiam jak śpiewasz - jesteś lekarstwem na całe zło :)trzymam za Ciebie kciuki wierz w Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cccuuuudddooooowwnnnaaa ;] sama sie poplakalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem Twój występ. Szczęka mi opadła i odjęło głos. Byłaś świetna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...