Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent 2010. Jurorzy prawie płakali (wideo)

Utworzony przez STYX, 12 września 2010 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Trzeba mieć serce z kamienia żeby nie docenić tego co pokazała ta dziewczynka. Madziu! Jesteś wspaniała! Zyczę Ci samych sukcesów w tym co robisz i sercem jestem z Tobą i z niecierpliwością czekam na Twój kolejny występ. J.M.Lubsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg zesłał na Ziemie dwa ANIOŁKI, Klaudię Kulawik i Ciebie Madziu.Poruszacie serca swym śpiewem, budzicie DUSZĘ, myślę że powinnyście się poznać jak najprędzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałam w telewizji jak ta mała śpiewała i sama prawie płakałam mama napewno jest z niej dumna ja bym była z takiej córki. Masz skarbie talent i walcz o niego powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes sloneczkiem ,promyczkiem masz nadzwyczajny glos o przepieknej barwie,bardzo bym chciala zebys spiewala w telewizji juz caly czas bo mozna cie sluchac bez konca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest cudowna... Jest taka mała, a ma taki mocny głosik;p GRATULUJE;***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały czas słucham twojej piosenki jesteś super walcz dalej bo warto całujemy CIE z całą rodzina jesteśmy z tobą kochana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ci gratuluje twojego pierwszego miejsca w programie mam talent bardzo ladny masz glos dziewczyno zrobisz kiedys kariere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała Madzia jest wielka )))) Z całego serca życze jej sukcesu. Płakałam słuchajac jej pieknego, dojrzałego śpiewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE MADZIU,JESTEŚ MAŁA,ALE WIELKA.CYPR TRZYMA ZA CIEBIE KCIUKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe jest piękne GRATULACJE MADZIU Wygrasz TĄ EDYCJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowita dziewczyna! niesamowity glos!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle śpiewa, ale zachwytu we mnie nie wzbudza. Zgadzam się że Kasia Sawczuk naprawdę pięknie śpiewała. Utalentowana dziewczyna. Ale najwidoczniej była za dobra i mogła zagrozić akordeoniście. To samo było z Legunami. Najpierw się jury zachwyciło, ale potem dostali polecenie aby ich zgnoić. Wygrać musiał inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest z Tobą a TY w nim. GRATULUJĘ, jesteś niesamowita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem,czy to ja placze,czy browar.. super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
nie wiem,czy to ja placze,czy browar.. super!!!!!
Nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Za każdym razem kiedy oglądam łzy same napływają do oczu. A popijam tylko herbatkę-chyba coś ze mną nie tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko niepowinno brac wogole w tym udziału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to zenada ,ze mala wygrala interesuje mnie to jak wygladalo nie procentowo ale ilosc sms na osobe .Bo przeliczajac warto wyslac nawet 200-300 sms aby miec 300 tysiecy. Smsy z litosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka młodziutka a juz uzdolniona pieknym głosem trzymaj sie złotko cieplutko i realizuj to co ci jest najwazniejsze bo naprawde warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...