Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent. Chce wygrać, by mieć nowy dom (wideo)

Utworzony przez Gość, 24 października 2010 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Bo pani Ania jest pusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% PRAWDY leży po stornie osób, które nie dały zamydlić sobie oczu ciemnotą wszechobecną.. TALENT- to ma Patrycja- śpiewa mega profesjonalnie! Mała Magda.. no cóż.. posłuchajcie raz jeszcze jej wystepu.. głoś drży, w wielu momentach się załamuje, często słychać fałsz a także to jak na siłę zmienia swój głos by był " grubszy" - dziewczynka ta działa na serca ludzi - tym co mowi i jak sie zachowujea także tym że wybiera stare, polskie piosenki - SMUTNE! ale na pewno nie śpiewem.. śpiewem poruszył mnie występ Patrycji - ale tej małej nie.. był wiele gorszy niż podczas castingu - chociaż i wtedy to co wykonała nie było nawet w pół profesjonalne... ot takie spostrzeżenie.. P.s 1 - nie jestem znajomym i fanem PAtrycji P.s 2- nie jestem zazdrosnym człowiekiem P.s 3- Magd anie ejst moim wrogiem więc głupie odpowiedzi proszę sobie zachować dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opiekunowie Magdy posłuchajcie tego co powiedzieli członkowie Jury ,oni mieli 100% racji i szkoda aby talent tej dziewczynki się zmarnował.Tej dziewczynce powinien pomóc już ktoś o wyższym stopniu wtajemniczenia w branży muzycznej (oby nie taki który prowadził z Big Cyc)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rodziców dziewczynki. Na litość Boską ubierzcie to dziecko jak dziecko a nie w szarą sukienkę w kratę. Do opiekunów muzycznych dość pomnikowych monumentalnych pieśni!!!!!! Niech dziecko zaśpiewa coś radosnego, melodyjnego wreszcie dziecięcego!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia jest przesympatyczna (tego nie da się zaprzeczyć) ale dlaczego na Boga nadmiernie się ją lansuje (dziwnym trafem zawsze dzieci się lansuje w tym programie) ? Ja osobiście jestem za Patrycją. Jej wokal chyba jest poniekąd do nieprzebicia... a mała Magda ? - myślę, że to jeszcze nie jej czas..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, jesteś WIELKA!!! Masz nie tylko wspaniały talent - śpiewasz, że aż dech zapiera, ale masz niesamowitą osobowość - nie zmieniaj się! Gratulacje dla Rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Madziu dałaś nam tyle radości i wzruszeń kochamy Cię. Jesteś darem dla innych, który otrzymałaś od samego Boga nie zmarnuj go. GDZIE BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU, TAM WSZYSTKO JEST NA SWOIM MIEJSCU. św. Augustyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super,fajnie ale zaśpiewaj coś wesołego i zaskocz wszystkich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo magdo Pieknie spiewasz i nie zmarnuj tego:))) Glosuje na ciebie ) Masz umnie kilka sms-ow ) Chociaz tak ci pomoge :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
100% PRAWDY leży po stornie osób, które nie dały zamydlić sobie oczu ciemnotą wszechobecną.. TALENT- to ma Patrycja- śpiewa mega profesjonalnie! Mała Magda.. no cóż.. posłuchajcie raz jeszcze jej wystepu.. głoś drży, w wielu momentach się załamuje, często słychać fałsz a także to jak na siłę zmienia swój głos by był " grubszy" - dziewczynka ta działa na serca ludzi - tym co mowi i jak sie zachowujea także tym że wybiera stare, polskie piosenki - SMUTNE! ale na pewno nie śpiewem.. śpiewem poruszył mnie występ Patrycji - ale tej małej nie.. był wiele gorszy niż podczas castingu - chociaż i wtedy to co wykonała nie było nawet w pół profesjonalne... ot takie spostrzeżenie.. P.s 1 - nie jestem znajomym i fanem PAtrycji P.s 2- nie jestem zazdrosnym człowiekiem P.s 3- Magd anie ejst moim wrogiem więc głupie odpowiedzi proszę sobie zachować dla siebie
Wiesz ona ma dopiero 11 lat wiec fałszowanie to jest normalne!!!! Jak pojdzie ta droga ktora idzie to sam zobaczysz co to jest prawdziwy talent:)) Pozdrawiam 1. Nie krytykuje cb; ) 2.tak samo jak ty napisales glupie odpowiedzi proszę sobie zachować dla siebie DZiekuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty
Ooooo-jakieś nowe mądrości ludowe widzę...!Zawsze myślałam,że przysłowie brzmi:głupota ludzka nie zna granic"(?) Magda spełnia swe marzenia,chce śpiewać,chce mieć swój pokój,chce pomóc rodzicom-czy to źle?Zakładając (czysto hipotetycznie),że wygra-czy dla Pani,Pani Aniu to będzie jakiś problem?Bo dla mnie nie....!Nawet będę na Nią głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijajac fakt talentu dziewczynki, jak moga mowic o Rysku R. skoro on zamrl o wiele wczesniej niz powstala ta piosenka i uznawac cos z 2004 roku za "pomnik"... Balcar to napisal nie Rysiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://magdawelc.tnb.pl/news.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
Gratulacje w 200% stanełaś na wysokości zadania wkońcu coś wygrało w naszum języku nie uykrywam nie piosenka ale głoos 11 letniej dziewczynki wygrał co do wypowiedzi o domu mamy doczynienia zkimś komu rodzice wybudowali dom i nawet nie wie co to jest nie mieć własnego domu jeśli macie dom to kochajcie rodziców bo czasy komuny nie pozwalały wybić się ludziom chyba że takim jak wy dostaliście pewnie dom od rodziców gdzie rodzice wykręcili politycznie i chamsko numer takim ludziom jak rodzice Madzi stąd wasze zdziwienie na budowę domu dla rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbawiają mnie znawcy muzyki kiedy twierdzą o załamywaniu głosu zapewne nawet w 1% nie potraficie tego powielić i piosenek Anny ale pisząc na portalach jesteście znawcami super HAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izka napisał:
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
Ja nie mówię o tym, że ja mam talent... Powiedziałam tylkoże nie podoba mi się jak śpiewa, a to dlatego że widzę ją w innym repertuarze. Pozatym to jest moje zdanie, więc proszę Cię abyś go nie podwarzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć na swój rozwój tylko na budowe domu (co pochłonełoby raczej wszystkie pieniadze - kto wie ile kosztuje budowa ten sie ze mna zgodzi) to po co w ogole bylo pakowac sie do takiego programu? Tu chodzi o pomoc w rozwinieciu talentu, ewentualnie promocji tejze osoby, a z nia byloby tak, ze kazdy by nagle o niej zapomnial... Malo to juz utalentowanych dzieci bylo w programach i ani sladu po nich??
Polska to straszny kraj! Takie siedlisko małych, zawistnych ludzików jak ty śmieciu! Sam pewnie nigdy nic nie osiągnąłeś i innym majchętniej byś to uniemożliwił. Potrafisz tylko wszystkich obrażać - "większość bab" itd. A ty kim niby jesteś!? Widzisz, Magda wygrała! Takim gnojom jak ty na pohybel. Tak, chcemy jej słuchać w radio, w telewizji, w internecie i na koncertach! ONA MA WIELKI TALENT i będzie dla nas śpiewać przez wiele, wiele lat.A twoje uzdolnione dzieci, po których nie ma śladu... No cóż, były "za chude w uszach"! Magda was wszystkich wyprzedziła o 5 dlugości i pokazała gdzie wasze miejsce. To ona będzie rozdawać karty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...