Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mam talent" wygral Bednarek, a Welc dostala nawiecej SMSow. Wie to kazdy, kto ma oczy i uszy oraz ogladal w TVN te farse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie totalna farsa...żal było oglądać jak to dziecko po prostu nie trafiało w nuty i fałszowało, specjalnie wybiera taki, a nie inny repertuar, żeby Polacy popłakali się przed telewizorami i zafundowali jej i jej mamuśce domek z ogródkiem, bo mieszkają w budzie. Prawdziwe talenty zostały olane prze szacowną stację TVN :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finał był wygrany nie Fer.! Dużo ładniej śpiewał kamil.... A wszyscy co?? Mała dziewczynka.... KAMIL I TAK DLA NAS WYGRAŁEŚ.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM JESZCZE TAK.! TVN przez tą całą scene LITOŚCI.!! Stracił pewnie u dużej ilości Ludzi.! I bardzo Dobrze.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec Magdy już zaciera ręce, pani Bożenka ze spożywczaka również, sprzedaż alkoholu w Niedrzwicy poprawi się, a jakże. Ludzie jesteście frajerami, że zagłosowaliście na tę gówniarę, zmanipulowaną przez cwaną matkę, która wiedziała jak mała ma zagrać na uczuciach, żeby chałupę postawić a mężowi do kielicha nalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil został okropnie potraktowany przez stację mam talent ... wiem że linie były zamknięte i nie można oddać było głosu na tego wspaniałego chłopaka ! wiem że kamil zrobi taką karierę że za kilka lat będzie miał za nic telewizję tvn.. ale liczy się fakt .... i z całego serca życzę mu samych sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE ŻE MADZIA WYGRAŁA MA ŚWIETNY GŁOS I TO PRAWDZIWY TALENT NIE TO CO TEN BEDNAREK ON BRZYDKO ŚPIEWAŁ I BEZ SENSU MAŁA BO MAŁA ALE TALENT MA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda slow na ocenic to wszystko za duzo jest niejasnosci bledy z esemesami nieciekawie to wyglada sama wraz z mezem glosowalismy na Kamila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytyk ma racje. Jak trzeba bylo ufundowac dom tej rodzinie, to mozna to bylo zrobic bezposrednio, np. z kieszeni jurorow lub stacji telewizyjnej, a nie z pieniedzy telewidzow, ktorzy slali swoje sms'y...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVWidz napisał:
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być dzieciak wygrywa z mega talentem Kamil Bednarek byłeś najlepszy wydaj płyte a sam kupie 20 młoda ma czas ......pozdro dla Kamila.Chłopie oszukali cię!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być dzieciak wygrywa z mega talentem Kamil Bednarek byłeś najlepszy wydaj płyte a sam kupie 20 młoda ma czas ......pozdro dla Kamila.Chłopie oszukali cię!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za duzo tych niejasnosci z smsami. co nie dochodzily. To wymaga wyajsnienia. To sa w koncu nasze pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jedno wielkie oszustwo, Magda to jeszcze dziecko, które spełnia tylko polecenia rodziców, ale nie powiem udało im się wziąć widzów na litość, teraz pewnie wybierają cegły do nowej hacjendy, więc forum czytać nie będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z kubą walek na calej linni a pani Jezka czy jak jej tam wlasnie spiewa w tancu z gwiazdami ........ zenada stacjo TVN!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i moi znajomi tez glosowali na kamila... młodej nie bralismy nawet pod uwage...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* glosowalismy (sorka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja glosowalam NA Kamila pewna ze wygra on lub Lisiecki jakze bylam rozczarowana ..:/ESA WYSLALAM TYLKO JEDNEGO DOSZEDL I OWSZEM ALE PO 5MIN NA CO MAM DOWOD W POSTACI WYSLANEGO ESKA I RAPORTU DORECZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ale macie problemy,to że kamil nie wygrał pieniędzy już afera?to jest facet utalentowny tak jak i magda,tyle ze rozny rodzaj muzyki spiewaja i roznie sie to odbiera,on nie potrzebuje tvn zeby nagrac plyte,on sobie poradzi bez nich.mmnie sie osobiscie wczoraj nie podobala piosenka jaka zaspiewal,za to na castingu polecialy ciary.Ja sie ciesze ze Magda wygrała.Widac ze madrosci nauczyla ja bieda.Ma ladny glos,nie sadze zeby specjalnie wybiarala takie piosenki Edyty Gepert bo innych nie umie spiewac.Ma poprostu mocny glos.Ja takiego glosu nie widze do piosenek typu Edzia Gorniak.Nie wierze ze nikomu wczoraj gesia skorka nie wyskoczyla na rekach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...