Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pięknie wykonana "Kolęda dla nieobecnych"-łezka kręci się w oku. BRAWO MADZIU. Jesteś wielka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja ulubiona piosenka w wykonaniu Magdy to "nie żałuję" wg mnie jest najlepsza a co do nagrania z trybunału.... dwie siedzące na ławce: jedna odbiera telefon - niezbędny w tym momencie? myślę że nie skoro odbiera go w hałasie z uśmiechem i trwa to chwilę druga ma minę znudzonego mopsa myślę że to nie szkoła i nie jest tam za karę a facet przy samych drzwiach ma zabójczą minę i przejawia największe zainteresowanie chętnie skorzystam z ich miejsca bo miło byłoby posłuchać Madzi na żywo ale nie wszyscy to doceniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha niedrzwicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiocha niedrzwicka.
miło że nam się przedstawiasz ale rubryka na imię jest trochę wyżej tutaj wpisujesz to co masz do powiedzenia (coś sensownego) także zapraszamy do nowej wypowiedzi bez przedstawiania się w treści wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...