Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znacie się to zamilczcie KAMIL BEDNAREK JEST WIELKI A NIE TA SMARKULA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bednarek był lepszy !
czego wy gratulujecie? zgadzam się z moim przedmówcą - wzięła wszystkich na litość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje Madziu! Od początku wiedziałam, że wygrasz! Mimo choroby, wiedziałam, że do piątku ci przejdzie, i w finale wywalczysz pierwsze miejsce. Nie jestem jasnowidzem, ale czułam, że tobie nagroda główna się należy... Jeszcze raz gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita impreza,niesamowity konkurs,wierzyłem w to dziecko.Czyż nie jest wspaniała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejny wystep. beznadziejny werdykt. lepsi byli chlopc- kamil i piotr i patrycja fakt- wziela na litosc o maj gad, żenada wiecej tego nire ogladam ustawiane to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia od samego poczatku wieżlam w ciebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu pozdrowienia z BAD VILBEL (NIEMCY) od fanow!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwie czy nie?Tak wybrali ci,którzy uznali,że Magda zasługuje na zwycięstwo a było ich bardzo dużo,ja też :-)Madziu GRATULACJE a zazdrośnikom-dobrze wam tak :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejna jest, popłakała do kamery , nagrali film jacy oni biedni i... tyle talentow bylo a ciekawe kto na nia glosowal??? ona jest za mloda. a pani nauczycieleczka muzyki pewnie liczy ze mała jej odpali pare zlotych za to "cudowne przygotowanie" żenujące, poryczała, pokazała mały skromny dom i wygrała NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety trzeba stwierdzic ze mentalnosc polskiego narodu jest na tyle denna ze dali sie naciagnac na ta manipulacje ze strony tego dziecka ( DOM, PŁACZ , 11 lat ) Czy to naprawde to sie liczy ? przeciez to PROGRAM "MAM TALENT" a nie "WSPÓŁCZUJE CI" . No ale cóż tego można było sie spodziewać..... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem, było lepszych kilka osób. a ona nic tylko ryczała i pieprzyła ze dom chce wybudowac. kazdy kurna chce!!!! tylko po co piedzielic takie durnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIDNIK napisał:
beznadziejna jest, popłakała do kamery , nagrali film jacy oni biedni i... tyle talentow bylo a ciekawe kto na nia glosowal??? ona jest za mloda. a pani nauczycieleczka muzyki pewnie liczy ze mała jej odpali pare zlotych za to "cudowne przygotowanie" żenujące, poryczała, pokazała mały skromny dom i wygrała NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co jest sprawiedliwe? Te twoje jadowite wypociny? To jeszcze dziecko, jak wam nie wstyd pisać takie rzeczy? Jeżeli jej zazdrościcie to sami weźcie udział w takim programie, przecież śpiewać każdy może a jak wam brakuje zarówno kultury jak i talentu to zamilczcie na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co narzekacie nabór w styczniu jest możecie spróbować , była najlepsza i tyle smsy chyba na litość nie były ,. Bednarek lanser i reszta etam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam talent to ściema!!!Tylko Bednarek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne, jeszcze powinna powiedzieć, że jest chora i zaśpiewać przedwojenną piosenkę, ale w sumie po co wzbudzać aż taką litość, i tak wygrała. Pretensje można mieć do rodziców, którzy kreują jej osobowość na stara sentymentalną babcię. A to jak wyskoczyła w "wesołej" sukience i zapewniała, że zaśpiewa coś wesołego a ..wyszło jak wyszło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubilam jej:/ wnerwiala mnie, ze niby taka skromna a specjalnie opwiadala do kamery: "jak mi zle, jaka ja biedna itd" ladna dziewczynka, utalentowana ale wkurzala mnie wlasnie tyli ckliwymi opowiastkami:/ kamil brednarek, patrycja malinowska czy lisiecki piotr to OSOBOWOSCI!!! a ona??? ladna , fajna , niby skromna ale wnerwiajaca tymi opowiesciami o "marzeniach o lepszych zyciu i w wiekszym domu" powinna sie wstydzic tych opowiesci, zreszta za pare lat bedzie sie wstydzic, ze tak nabierala na litosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że Madzia była rewelacyjna miała w sobie dar przekazywania piosenki, uczuć oraz miała piękny głos;) Jestem pewna, że to dziecko będzie sławne na całym świecie! Kamil Bednarek także był świetny śpiewał prosto z serca . Moim zdaniem powinny być dwa miejsca dla Kamila i Madzi. Lecz ta dziewczyna byla tak skromna i miła a zarazem kochana. Nie mowcie ze wziela jurorow na litosc dlatego ze chce wybudowac dom! Każdy ma swoje marzenia skoro zadano jej pytanie na co wyda wygraną to odpowiedziała prosto z serca jakie ma plany i za to nalezy sie szacunek! Gratuluję Madziu i trzymam kciuki! Martyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
litosci.....ta lala wszedzie opowiada jak to ona dom wybuduje...sranie w banie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil jest najlepszy! ;DDD;**** tsaa , może i Magda śpiewała ładnie , ale kurde! Rzeczywiście wzięła wszystkich na litość! ;/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Madziu i pozdrowienia Frankfurtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...