Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
malone napisał:
dobrze ze młoda wygrała, widać za duzo kasy w domu nie ma wiec ten zastrzyk gotówki napewno sie przyda, tylko czy rodzice zainwestują w rozwój córki ....
dziunia smencila , jak stara baba mocherowy beret!!! jak chce budowac dom mamie to niech sie zglosi do MOPS-u a nie programu ktory ma na celu promowanie talentu , to program rozrywkowy a nie jakas stypa!!!!!! ps ty to pewnie jestes jej sasiadem z zapyzialej wsi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozenka napisał:
sam sie lecz... napisalam tylko moja opinie, uwazam ze byly lepsze osoby, z wiekszym talentem a wiele osob twierdzi ze wziela na litosc. mała ma talent, jest milutka sliczna i skromna ale po prostu podobaly mi sie bardziej inne osoby. w dzienniku piatkowym czytalam, jak magda wypowiadala sie nt poiosenki wykonywanej w finale, kocham cie zycie nie jest wesola piosenka ale nie powinien wybor tej piosenki nikogo dziwic bo ona lubi takie powazne smutne
Zacznij ten dziennik uwazniej czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak: vci, ktorzy gratuluja to na pewno z calego serca ci, ktorzy krytukuja, rozumiem ich, bo tez nie jestem zadowolona z werdyktu... rowniez uwazam ze wziela polakow na litosc, ludzie lubia takie opowiesci: mala ladna dziewczynka, wioska, fruwaja motylki i marzenia o pieknym domu tak wiec rozumiem tych ktorzy ktyrykuja, bo prawda jest, ze za duzo opowiadala o tym domu... ale ja popatrzylam na to z innej strony i mysle ze fajnie, ze wygrala osoba z lubelszczyzny ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salomon napisał:
Zacznij ten dziennik uwazniej czytac
no a co tam bylo napisane?? ze tym razem bedzie weselsza piosenka weselsza jak na moje ucho to nie byla, no ale tak, oczywiscie najlepiej to napisac idz sie lecz. kazdy ma prawo do swojego typu, magda nie byla moja faworytka ale dobrze ktos nbapisal, mozna sie cieszyc tylko ze tych powodow, ze po1. wybuduje wiekszy dom i po 2. pochodzi z naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
tylko nie to!wzieła na litosc, wnerwiajaca jest, wszedzie opowiadala, ze wybuduje dom... zenada
ma racje lepiej to zrobic niez wydac na glupoty jak wy byscie zrobili PLAZA itd siwetna byla ten was bednarek moze spiewac jak sie goli i cala reszta zenada nastolatki z lublina moga tanczyc pod zamkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ładnie pięknie tylko rodzice powinni ja troche przyhamowac i powiedziec wczesniej: madziu nie opowiadaj tak caly czas o tej chałupie ktora nam sie marzy bo to moze zostac zle odebrane..." mała, odpal 100 tys nauczycielce "wspanialej" hehewhe, tobie niepotrzebna nauczycielka, talent masz i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy tu pisze o tym bednarku ale to pawel niewidomy powinien wygrac! on ma cudowny glos! \ magda ma talent, ale glos przecietny, ale to tylko moje zdanie, tak samo piotr tez ma oryginalny ciekawy glos, magda nie ma nic ciekawego w sobie oprocz ladnej buzi niemnniej jednak gratuluje, tylko w dzien dobry tvn jak ja zaprosza w poniedzialek pewnie bedzie znowu gadac o tej chalupie ktora sie marzy calej familii :/ ale dziewvzynka sliczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenadą to jest wasza zazdrośc bardzo ładnie śpiewała gratulacje pozdrawiam lubelszczyzna jest z Ciebie dumna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra!zglosmy uniewaznienie tego werdyktu.akurat jej talent najmniej skorzysta na tej wygrAnej!!!na ten jej dom to mozna bylo zrobic zrzute.to nie fair!to nie jest TAAAALENT!TO KPINA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik jak zwykle piracki. Ostatnio filmik o rozbijaniu szyby w osterwie też kradziony tyle że z wyborczej. Czego można się spodzieać po menelach czubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie, zglosmy uniewaznienie! a w styczniu zamiast wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy cala polska zrobi zrzute na chalupe! pawel byl swietny, lisiecki, patrycja- ogromne talenty a ta mała tylko ryczy kwiczy i gada ciagle to samo NIKT NIE ZAZDROSCI, GDYBYM ZAZDROSCIL TO TEZ I DRUGIEJ NAGRODY -100 TYS. moim zdaniem takie programy powinny wygrywac osoby , KTORE DUZO PRACUJA! JAK NP W 1 EDYCJI TE CHLOPAKI, NIE DOSC ZE TALENT NIETYPOWY TO MNOSTWO PRACY W TO WLOZYLI NA ZWYCIESTWO MAGDY NAJWIEKSZY WPLYW MIALY TE JEJ OPOWIESCI WIGILIJNE O BIEDZIE, MALYM DOMU... SLUCHAC SIE NIE DALO GLOSOWALY NA NIA MOHERY KTORE LUBIA TAKIE CKLIWE OPOWIESCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudowna ,laseczka, zaspiewa na mym pogrzebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie podobalo najbardziej me myself and i, przynajmniej cos innego, inna muzyka. magda ma niezaprzeczalnie talent,ale fakt-wnerwiala tym gadaniem o chałupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apel do dziennika- w piatkowym wydaniu nie zapomnijcie napisac ze na forum az wrzało:-) glosy za i glosy sprzeciwu za magda welc:) hehe no i zrobcie na piatek koniecznie wywiad, chce wiedziec ile bedzie miec ta willa pokoi, jaki metraz i czy postawia w niedrzwicy proponuje motycz, ja jestem zadowolona, 10 arow kupilam za 45 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mnie osadzac, czy sprawiedliwy werdykt czy nie... osobiscie bylam za bobem marlejem... ale fakt faktem mała za duzo opowiadala i tym samym wziela na litosc, boj sie boga, isc do telewizji o takiej widowni i gadac o chalupie ktora wiadomo ze nie bedzie kosztowac 10 tys a ponad 300?? rozumiem jak ktos opowiada o nagraniu plyty, o podrozach tu i tam, ale zrobic taki filmik "wies spokojna, wies wesola" trwaka zielona kwiatuszki no i nagle mala chatka i opowiesci o tym ze tak chce miec duzy dom dziecinko, kazdy chce! ale niech ci bedzie, tylko jak wybudujesz nie zapomnij zaprosic gazet i telewizji niech wszyscy zobacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spiew pawła chwyta za seerce! a spiew magdy nie budzi we mnie zadnych emocji niestety wnerwiajace jest tylko to ze gadala o biedzie i dlatego ludzie zlitowali sie nad mala i glosowali, wcale nie byla taka swietna w finale ani w polfinale, niezla byla na castingu ale w finale oprocz udsu kazdy byl lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozenka napisał:
no a co tam bylo napisane?? ze tym razem bedzie weselsza piosenka weselsza jak na moje ucho to nie byla, no ale tak, oczywiscie najlepiej to napisac idz sie lecz. kazdy ma prawo do swojego typu, magda nie byla moja faworytka ale dobrze ktos nbapisal, mozna sie cieszyc tylko ze tych powodow, ze po1. wybuduje wiekszy dom i po 2. pochodzi z naszego regionu
bozenka nie przeginaj :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJZENBERG BYL NAJLEPSZY, G E N I A L N Y !!! FOREMNIAKOWA JEST GLUPIA, JAK MOZNA MOWIC DO MAGDY: JESTES DO SCHRUPANIA" ZENUJACA A MAGDA WELC? ladnie ale bez polotu :-) nie bylo nic ciekawego w wystepie, bylam pewna ze pierwsza trojka nalezec bedzie do pawła, me myself and i, i lisieckiego zawiodlam sie wnerwil mnie ten prpgram magda ma talen ale nie takie zeby od razu dom jej stawiac a jak sie rodzinka cieszy! nauczycielka tez rece zaciera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salomon napisał:
bozenka nie przeginaj :-)
o co ci chodzi pisze co mysle, po to jest to forum po co ta frustracja... cos nie po twojej mysli to juz tekst"idz sie lecz" bylo kilku innych uczestnikow ktorzy bardziej mi sie podobaja, myslisz ze jestem bez serca?? ano mam wielkie serce! chcialam zeby ten niewidomy chlopak wygral bo ma piekny glos, wspanialy talent, byl genialny jednym slowem, magda ladnie spiewa ale mnie nie zachwycila i to tyle na ten temat... tak jak napisalam, o tyle dobrze, ze bedzie miala swoj pokoj i to, ze wygrala osoba z naszego wojewodztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Filmik jak zwykle piracki. Ostatnio filmik o rozbijaniu szyby w osterwie też kradziony tyle że z wyborczej. Czego można się spodzieać po menelach czubów.
Media Regionalne nigdy by nie kradły cudzej własności chuju ! To uczciwe chłopaki i nie ćpają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...