Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magdalena Gąsior-Marek: Cza-cza była urlopem od polityki

Utworzony przez fan z Płocka, 27 marca 2011 o 09:16 Powrót do artykułu
Serdecznie gratuluję Pani poseł, jestem pełen podziwu, pozdrawiam. fan z Płocka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żałosne! Dziennik ponownie promuje nieudaczników politycznych, wyborcy wstydzą się że reprezentuje nasz region pasożyt który nic dla województwa lubelskiego nie zrobił!!
0
http://www.youtube.com/watch?v=qJugTyUUxiU
0
Grabarczyk,Klich i Sawicki czekają na kwiaty,a posłanka tańczy?Co za nielojalność!Dwoch kolegów partyjnych i jeden koalicyjny bez kwiatów,a przecież osiągnęli sukcesy,a pani Gasior nie dostrzega???
0
Mam rozumieć, że był to "urlop" bezpłatny i ta pożal się Boże p osłanka nie brała pieniędzy. Tak na poważnie (bardzo poważnie) wczoraj Premier Donald Tusk na Drugim Śniadaniu Mistrzów (czyli Artyści pytają, premier odpowiada) stwierdził, że wręczenie kwiatów dla Cezarego Grabarczyka (po pamiętnym głosowaniu o jego odwołanie) prze dwie p osłanki PO było żenujące (w tej chwili nie pamiętam dokładnie jkiego określenia użył Premier). Więc biedna p osłanko Magdaleno do roboty "w ławach poselskich" - a jak Ci się tam nie podoba to złóż mandat i wtedy możesz sobie tańczyć ile dusza zapragnie - lub weź się do jakiejś konkretnej pracy za 1386,oo PLN brutto.
0
...Szanowna Pani Gąsior! Wyborcy Lubelszczyzny już niedługo uwolnią Panią od zbyt ciężkich obowiązków parlamentarnych. Ciekawy jestem dalszego sposobu Pani na życie. Kwiaciarnia? Dostawa kwiatów na życzenie?
0
...Szanowna Pani Gąsior! Wyborcy Lubelszczyzny już niedługo uwolnią Panią od zbyt ciężkich obowiązków parlamentarnych. Ciekawy jestem dalszego sposobu Pani na życie. Kwiaciarnia? Dostawa kwiatów na życzenie? Szkoła tańca?
0
Jesli ta pani jest takim parlamenatrzystą jak tancerką to nawet niech nie drukuje plakatów przed wyborami...
0
Komu teraz kwiaty da, cza-cza-cza? Lublin nie zapomina! PS tańczy jak drewno, polityk jeszcze gorszy! PSS to nie złośliwość, to totalna irytacja tak słabym tak beznadziejnym przedstawicielem mojej małej Ojczyzny!
0
Szanowna Pani Gąsior Pani i Pani rzad jestescie na urlopie od 3 lat wezcie sie w koncu do roboty albo znikajcie ze sceny
0
Głosowałem na tą Panią...i nigdy wcześniej nie czułem tak ja teraz że zmarnowałem głos. Nigdy więcej nie powtórzę tego błędu, PO też nie dostanie mojego głosu dopóki ta Pani będzie na szczycie listy.
0
STRASZNE DREWNO- TOTALNA KOMPROMITACJA, KOBIETO DO CZEGO TY SIĘ NADAJESZ??? DO TAŃCA I DO POLITYKI NIE NADAJESZ SIĘ ZUPEŁNIE, ULICE ZAMIATAĆ NIEUDACZNIKU TO TWOJA PRZYSZŁOŚĆ!!!
0
Precz z tą brzydką suką, bez honoru, która ma w du*** Lubelszczyznę tylko zajmuje się swoją POselską dietą!!!
0
Przestańcie wreszcie promować tę gęś w Dzienniku ...
0
Jak patrzę na ten "drewniany", bez duszy taniec poslanki G., to mam wrażenie, że tancerka z niej jeszcze gorsza niż polityk.... Ale grunt, to nie mieć kompleksów, także w kwestii figury ...
0
Koszmar
0
Bukietowa w pląsach... Upadek. Lubelska PO to przez taką poczwarę dno!
0
pix napisał:
Bukietowa w pląsach... Upadek. Lubelska PO to przez taką poczwarę dno!
Przypomnij sobie tych nawiedzonych ..... co w imię swej religijności i wbrew protestom mieszkańców przemianowali Willową na Chiary Lubich.
0
Pani Poseł w końcu znalazła obszar, w którym lepiej realizuje się niż w polityce. Proponuję porzucić politykę.
0
"Cza-cza była urlopem od polityki"... a moim zdaniem cała polityka, którą Pani się zajmuje to jeden wielki Pani urlop! Bo niby co takiego istotnego zrobiła Pani dla Lublina i jego mieszkańców przez całą swoją kadencję? Trochę powagi!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: